letadlo ico Levné letenky z Prahy na El Altet Airport
v Alicante - Španělsko

Letiště Alicante–Elche Airport se nachází na pobřeží Středozemního moře 9 kilometrů jihozápadně od Alicante, asi 50 km od Benidormu, 70 kilometrů od Murcia a 160 kilometrů od Valencie. Je to hlavní letiště pro celou oblast Valencie a zároveň je to také šesté nejrušnější letiště ve Španělsku. Alicante–Elche Airport bylo založeno v roce 1967 a původně se nazývalo El Alte. Kód IATA je ALC. Letiště má jednu přistávací asfaltovou dráhu a jeden terminál – původně se tu nacházely terminály dva, od roku 2011 jsou spojeny do jednoho. Každý rok služeb letiště využije až 10 milionů cestujících a pokud chcete být jedním z nich, stačí si zakoupit levné letenky do Alicante s odletem z Prahy.

El Altet Airport - ALC

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Alicante
Zkratka letiště El Altet Airport v Alicante - Spain je: ALC

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> ALC
Jednosměrná letenka

ALC -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Alicante–Elche Airport

Z letiště Alicante–Elche Airport se dá do města cestovat pomocí autobusů, které jezdí do centra Alicante (každých 40 minut), do Benidormu a města Murcia. Další možností jsou taxíky, kterým do města trvá cesta asi 15 minut. Určitě se tedy neobávejte, že byste po přistání s levnými letenkami z Prahy na letiště Alicante–Elche Airport neměli jak dojet do města.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Alicante - místní čas: 15:55
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 38.28217, -0.55816


Levné letenky na letiště Alicante–Elche Airport

Do slunného Španělska se teď můžete jet podívat i vy a to snadno a rychle díky levným letenkám, které se prodávají na letiště Alicante–Elche Airport. Město Alicante, které se nachází kousek od letiště Alicante–Elche Airport, je oblíbená turistická destinace, takže s rezervací letenek příliš neváhejte. Z Prahy se s levnými letenkami na letiště Alicante–Elche Airport letí asi 4 hodiny.


Počasí Alicante

zataženodeštík

30°C

Východ slunce: 12:44

Západ: 1:07

Neděle

zataženodeštík

31°C

teplota 36°C 26°C

Pondělí

zataženo

30°C

teplota 34°C 25°C

Úterý

zataženo

30°C

teplota 35°C 26°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

31°C

teplota 36°C 26°C

Čtvrtek

slunce

28°C

teplota 29°C 27°C

Levná letenka z Prahy na El Altet Airport
Alicante - Španělsko

Letiště El Altet Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Alicante - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště El Altet Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist