letadlo ico Levné letenky do Zaragoza

Zaragoza je španělské město, nacházející se ve vnitrozemí na severovýchodě země asi 160 kilometrů od hranic s Francií. Jedná se o hlavní město stejnojmenné provincie a také autonomního společenství Aragonie. Město má necelých 670 000 obyvatel a leží na řece Ebro, Huerva a Gállego. Úředním jazykem je v Zaragoze španělština a měnou euro stejně jako ve zbytku země. Levné letenky do Zaragozy jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak na nic nečekejte.

Letenky Praha - Zaragoza

Zaragoza Airport

Zkratka letiště: ZAZ
Letenky do Španělska - Zaragoza

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Zaragoze

Regionální letiště sloužící městu Zaragoza se nazývá Zaragoza Airport a leží 16 kilometrů západně od města, přibližně 270 kilometrů západně od Barcelony. Letiště v Zaragoze má IATA kód ZAZ a otevřeno bylo v roce 1940. Má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden terminál, na kterém je každoročně obslouženo přes 400 000 spokojených pasažérů. Staňte se jedním z cestujících i vy, stačí si koupit levné letenky do Zaragozy z Prahy. Do centra Zaragozy se z letiště dostanete místní dopravou nebo taxíkem.

Zaragoza
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.89
Zaragoza - místní čas: 4:06
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 41.656059, -0.87734
Vzdálenost z Prahy: 1506 km


Do Zaragozy za turistickými cíli

Zaragoza má opravdu nádhernou architekturu, která se řadí k Mudéjarské architektuře v Aragonii, jež je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Prohlédnout si tu můžete například barokní římskokatolickou baziliku Panny Marie na Sloupu, katedrálu La Seo de Zaragoza ze 14. století, opevněný středověký islámský palác Aljafería z druhé poloviny 11. století, kostel svaté Marie Magdalény a most Puente de Piedra. V Zaragoze ale najdete i pozůstatky po římských stavbách jako jsou zdi nebo menší divadlo. Podívejte se španělského města Zaragoza a poznejte jeho památky a kulturu. Je to snadné, stačí si včas rezervovat levné letenky do Zaragozy z Prahy za akční ceny.

Levné letenky do Zaragozy

Leťte na dovolenou do Španělska, nyní se totiž dají koupit opravdu výhodně levné letenky do Zaragozy. Letenky do Zaragozy jsou s odletem přímo z Prahy a to za nízké ceny, takže určitě neváhejte a zarezervujte si je co nejdříve. Lze to udělat i online na internetu z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Zaragozy asi 9 hodin.


Počasí Zaragoza

zataženoMrholení

22°C

Východ slunce: 13:30

Západ: 2:26

Pátek

zataženoMrholení

21°C

teplota 23°C 20°C

Sobota

zataženoMrholení

23°C

teplota 26°C 20°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

25°C

teplota 28°C 20°C

Pondělí

zataženodeštík

25°C

teplota 27°C 21°C

Letenka Zaragoza

Zaragoza se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Zaragoza - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Zaragoza.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace