letadlo ico Levné letenky do Vigo

Vigo je největší město autonomního společenství Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska. Město leží na pobřeží Atlantského oceánu v provincii Pontevedru asi 20 kilometrů severně od hranic s Portugalskem. Vigo bývá přezdíváno jako „Olivové město“ a najdete ho u zálivu Rías Baixas. Celková populace města Viga čítá necelých 300 000 obyvatel, pro které je domovem centrum města. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Viga z Prahy a nebudete litovat.

Letenky Praha - Vigo

Vigo-Peinador Airport

Zkratka letiště: VGO
Letenky do Španělska - Vigo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Vigu

Pro vzdušnou dopravu Viga je hlavní letiště Vigo Airport, které se nachází 8 kilometrů východně od centra města a jeho IATA značení je VGO. Důležité je také pro města Redondela a Mos. Letiště Vigo bylo založeno už v roce 1929 a nyní má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu. Na té přistávají letadla s cestujícími z domácích i zahraničních destinací, kterých tu ročně projde přes 800 000. Odbavování jsou v jednom terminálu a do centra se potom dostávají místní dopravou – tedy autobusem – potom další možností je taxík nebo vypůjčení auta. Levné letenky do Viga z Prahy dnes seženete snadno online.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Vigo - místní čas: 16:16
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 42.216671, -8.75
Vzdálenost z Prahy: 1977 km


Do Viga za turistickými cíli

Nejdůležitějším turistickým cílem Viga je bezesporu historické centrum Casco Vello, kde najdete i úzké uličky jako je Rua dos Cesteiros. Během procházky Starým městem se jděte podívat k opevnění Castro, na náměstí Praza da Constitución, kostelu Santa María de Castrelos, kostelíku San Salvador de Coruxo nebo kostelu Santiago de Bembrive. Nádherný je ve Vigu také klasicistní kostel Santa María de Vigo z 19. století. Z muzeí ve Vigu je zajímavé mořské muzeum, Pinakotéka de Vigo a muzeum de Castrelos. Když si koupíte levné letenky do Viga z Prahy, tak si můžete užít i dovolenou u moře, protože v dosahu města jsou pláže Cariil, Samil, Canido a Vao Beach.

Levné letenky do Viga

Dopřejte si dovolenou ve Španělsku a užijte si písečné pláže a moře – to všechno za nízké ceny. Levné letenky do Viga jsou nyní s odletem z Prahy a prodávají se za výhodné ceny. Nepromeškejte svou příležitost a zabookujte si levné letenky online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Viga 4,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky do Viga z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Vigo

slunce

17°C

Východ slunce: 7:50

Západ: 21:17

Neděle

zataženo

17°C

teplota 19°C 15°C

Pondělí

zataženodeštík

16°C

teplota 17°C 15°C

Úterý

sluncepolojasno

16°C

teplota 17°C 14°C

Středa

sluncepolojasno

17°C

teplota 18°C 15°C

Letenka Vigo

Vigo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Vigo - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Vigo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist