letadlo ico Levné letenky do na Ibizu

Ibiza je ostrov, který se nachází ve Středozemním moři asi 79 kilometrů od pobřeží Valencie. Ostrov spadá do souostroví Baleáry, kde je třetí největší, a zároveň náleží ke Španělsku. Hlavním městem je stejnojmenné středisko Ibiza se zhruba 50 000 obyvateli. Úředním jazykem Ibizy je španělština a měnou euro, stejně jako ve Španělsku. Ibiza je velmi oblíbeným turistickým centrem a levné letenky na Ibizu se teď prodávají lacino.

Letenky Praha - Ibiza

Ibiza Airport

Zkratka letiště: IBZ
Letenky do Španělska - Ibiza

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do na Ibizu


Ibiza z Prahy - letenky jen za 2990 Kč
Ibiza z Prahy - letenky jen za 2990 Kč

30. 3.  |Ibiza je legendární ostrov u východního pobřeží Španělska. Kromě teplého moře, úžasného koupání a příjemného počasí tu najdete mnoho kulturního vyžití. Letos v Létě by již mohlo být ... Podrobnosti


Další akční letenkyPodnebí na Ibize

Klima na Ibize je středomořského charakteru. Léta jsou tu převážně horká a suchá, kdy se teploty pohybují nad 20°C a velmi často sahají až k tropickým 30°C. Naopak během zimy mohou teploty klesnout na 10°C. Určitě je tedy lepší levné letenky na Ibizu objednávat na teplé letní měsíce.

Ibiza
Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Ibiza - místní čas: 1:41
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 38.908829, 1.43296
Vzdálenost z Prahy: 1610 km


Na Ibizu za turistickými cíli

Ostrov Ibiza je turisticky oblíbený především pro zdejší noční život a nejrůznější párty. Především během letní sezóny se tu odehrávají největší akce. Ibiza má ale také druhou tvář – čistou vodu a dlouhé pláže vybízející k vodním radovánkám a ve městech různá zajímavá místa. Za návštěvu například určitě stojí D'alt Vila, což jsou zbytky hradeb Starého města, které jsou od roku 1999 na seznamu UNESCO, Kolumbovo vejce nebo několik přístavů podél pobřeží. Určitě si zakupte levné letenky na Ibizu s odletem z Prahy co nejdříve, jsou totiž velmi rychle vyprodané.

Levné letenky na Ibizu

Navštivte známý párty ostrov Ibiza a zažijte dovolenou plnou zábavy. Levné letenky na Ibizu se teď prodávají s odletem z přímo z Prahy a jsou opravdu za pakatel. Rezervovat si je jde snadno a rychle přes internet – zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy na Ibizu asi 3 hodiny. Leťte s levnými letenkami na Ibizu a užijete si tu pravou dovolenou.


Počasí Ibiza

zataženodeštík

9°C

Východ slunce: 13:11

Západ: 1:17

Úterý

zataženodeštík

9°C

teplota 13°C 6°C

Středa

zataženoMrholení

8°C

teplota 10°C 6°C

Čtvrtek

zataženodeštík

9°C

teplota 13°C 5°C

Pátek

zataženoMrholení

7°C

teplota 9°C 5°C

Letenka Ibiza

Ibiza se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ibiza - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do na Ibizu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist