letadlo ico Levné letenky z Prahy na Bilbao Airport
v Bilbao - Španělsko

Bilbao Airport je důležité mezinárodní letiště sloužící Baskicku a celému severnímu Španělsku. Nachází se přibližně 9 kilometrů severně od města Bilbao v obci Louiu v zálivu a jeho IATA značení je BIO. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1955, kdy bylo letiště otevřeno, přičemž nyní se sem můžete za málo peněz podívat i vy. Musíte si jen včas rezervovat levné letenky na letiště Bilbao Airport, které se skládá ze dvou příletových a vzletových ranvejí z asfaltu a jednoho moderního terminálu, který byl postaven pod taktovkou Santiaga Calatrava v roce 2000. Každý rok tudy projde přes 4 miliony cestujících, tak buďte jedním z nich i vy a podívejte se do Španělska už letos o dovolené.

Bilbao Airport - BIO

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Bilbao
Zkratka letiště Bilbao Airport v Bilbao - Spain je: BIO

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BIO
Jednosměrná letenka

BIO -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Bilbaa z letiště

Z Bilbao Airport jezdí autobusová linka číslo 3247, která vás odveze do centra Bilbao nebo na hlavní autobusové nádraží ve městě. Samozřejmě tu ale jezdí i další spoje, které míří také do okolních měst. Pokud se vám ale nechce čekat, nechte se odvézt pohodlně taxíkem, nebo využijte nabídky autopůjčoven a pronajměte si auto. Dostupnost do města je snadná, tak se neobávejte a rezervujte si levné letenky na Bilbao Airport z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Bilbao - místní čas: 16:33
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.3011, -2.91061


Levné letenky na letiště Bilbao

Dopřejte si dovolenou u moře ve Španělsku – stačí, abyste si rezervovali levné letenky na letiště Bilbao. Letenky na Bilbao Airport jsou dostupné s odletem z Prahy a objednat si je můžete snadno a rychle online, aniž byste se museli zvednout ze židle. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Bilbao zhruba 2,5 hodiny. Nepromarněte tuto příležitost a zabookujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Bilbao Airport z Prahy včas, obvykle bývají hned vyprodané.


Počasí Bilbao

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 7:25

Západ: 20:56

Neděle

slunce

16°C

teplota 18°C 13°C

Pondělí

zataženo

16°C

teplota 19°C 13°C

Úterý

zataženo

15°C

teplota 16°C 13°C

Středa

zataženo

16°C

teplota 18°C 14°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

21°C

teplota 22°C 20°C

Levná letenka z Prahy na Bilbao Airport
Bilbao - Španělsko

Letiště Bilbao Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Bilbao - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Bilbao Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist