letadlo ico Levné letenky z Prahy na Ibiza Airport
v Ibiza - Španělsko

Ibiza Airport je mezinárodní letiště, které se nachází na Baleárských ostrovech ve Španělsku, přičemž leží asi 7 kilometrů jihozápadně od centra města Ibiza. První pasažéři se do této pohádkové destinace mohli se svými letenkami podívat už v roce 1949, kdy bylo letiště otevřeno. Jeho IATA značení je IBZ. Letiště Ibiza má pouze jednu příletovou a vzletovou ranvej z asfalto-betonu, kde dosedají letadla z mnoha destinací světa. Pasažéři jsou potom se svými letenkami odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 6,2 milionu. Jedním z nich přitom snadno můžete být vy, když si koupíte levné letenky na mezinárodní letiště Ibiza Airport z Prahy, lze to udělat z pohodlí vašeho domova.

Ibiza Airport - IBZ

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Španělska - Ibiza
Zkratka letiště Ibiza Airport v Ibiza - Spain je: IBZ

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> IBZ
Jednosměrná letenka

IBZ -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Ibizy z letiště

Nejrychleji se do města z letiště Ibiza dostanete autobusovou linkou číslo 10, která vás odveze až do centra Ibizy. Kromě toho je spojení zajištěno také formou taxíků, které vás bez čekání zavezou, kam potřebujete. Samozřejmě se ale můžete dopravit i vlastními silami, stačí, abyste si na letišti pronajali auto. Využijte této jedinečné příležitosti a kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Ibiza Airport z Prahy, dovolená na Ibize už na vás čeká.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
Ibiza - místní čas: 15:51
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 38.87286, 1.37312


Levné letenky na Ibiza Airport

Dopřejte si dovolenou na ostrově Ibiza levně. Právě nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si levné letenky na mezinárodní letiště Ibiza Airport, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky na letiště Ibiza z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je potom z Prahy na Ibiza Airport zhruba 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a rezervujte si své akční letenky na Ibizu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Ibiza

zataženodeštík

11°C

Východ slunce: 13:10

Západ: 1:15

Neděle

zataženoMrholení

8°C

teplota 10°C 6°C

Pondělí

zataženodeštík

10°C

teplota 13°C 6°C

Úterý

zataženodeštík

9°C

teplota 13°C 6°C

Středa

zataženodeštík

11°C

teplota 14°C 6°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

6°C

teplota 7°C 5°C

Levná letenka z Prahy na Ibiza Airport
Ibiza - Španělsko

Letiště Ibiza Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Ibiza - Španělsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Ibiza Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist