letadlo ico Levné letenky do San Sebastian

San Sebastián nebo také Donostia je město nacházející se na severovýchodě Španělska na pobřeží Biskajského zálivu. Patří do autonomní oblasti Baskicko a leží jen 20 kilometrů jihozápadně od hranic s Francií.  Zároveň je také San Sebastián správním střediskem provincie Gipuzkoa a jeho centrem protéká řeka. Ve městě San Sebastián žije přibližně 186 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro. Podívejte se do tohoto španělského města s levnými letenkami do San Sebastiánu z Prahy.

Letenky Praha - San Sebastian

San Sebastian Airport (or Fuenterrabia Airport)

Zkratka letiště: EAS
Letenky do Španělska - San Sebastian

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v San Sebastiánu

Mezinárodní letiště San Sebastián Airport leží 22 kilometrů jihozápadně od San Sebastiánu přímo na španělsko-francouzské hranici. Jeho IATA značení je EAS. Letiště San Sebastián má jednu přistávací a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, jehož služeb každý rok využije přes 245 000 cestujících ročně. Po přistání s levnými letenkami do San Sebastiánu z Prahy se do centra dostanete snadno autobusovými linkami E20, E23, E25 a dalšími, popřípadě lze cestovat taxíkem nebo se přepravit na nedaleké železniční nádraží. Spoje ze San Sebastián Airport jezdí také do Francie.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.92
San Sebastian - místní čas: 15:46
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.312832, -1.97499
Vzdálenost z Prahy: 1455 km


Do San Sebastiánu za turistickými cíli

Pokud si jedete do San Sebastiánu odpočinout, potom byste měli jít relaxovat na pláž La Concha, která je nejznámější městskou pláží Španělska. Jestliže bude tato pláž plná, nezoufejte a přesuňte se na stejně tak krásné pláže Ondarreta nebo Zurriola. Další možností, jak strávit v San Sebastiánu čas, je prohlídka památek. Mezi ty nejkrásnější patří katedrála Catedral del Buen Pastor de San z konce 19. století postavená v novogotickém stylu, dále pevnost Castillo de la Mota, most María Cristina, radnice San Sebastiánu nebo Kongresové centrum Kursaal. Kupte si levné letenky do San Sebastiánu s odletem z Prahy ještě dnes a užije si tu pravou dovolenou ve Španělsku.

Levné letenky do San Sebastiánu

Odpočiňte si od každodennosti a vyrazte na dovolenou do Španělska, kde můžete odpočívat a relaxovat. To vám nyní nabízejí levné letenky do San Sebastiánu, kam se můžete vypravit z Prahy. Akční letenky do San Sebastiánu nalezněte co nejdříve na této stránce, velmi rychle jsou totiž vyprodané. Průměrná doba letu s levnými letenkami do San Sebastiánu z Prahy je přibližně 3 hodiny a 45 minut.


Počasí San Sebastian

zataženodeštík

29°C

Východ slunce: 13:51

Západ: 2:20

Neděle

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 34°C 23°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 34°C 23°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 35°C 23°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 34°C 24°C

Letenka San Sebastian

San Sebastian se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do San Sebastian - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do San Sebastian.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist