letadlo ico Levné letenky do Valencia

Valencie je město ležící ve Španělsku na Costa del Azahar neboli Pobřeží pomerančového květu v provincii Valencie. Žije zde asi 800 000 obyvatel, díky čemuž je Valencie třetím největším městem ve Španělsku. Mluví se tu španělsky a měnou je Euro. Právě nyní lze do tohoto přístavního města sehnat levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Valencia

Valencia Airport

Zkratka letiště: VLC
Letenky do Španělska - Valencia

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Valencie

Letiště ve Valencii má označení VLC a nachází se asi 8 kilometrů od města Valencie. Jedná se o osmé nejvytíženější letiště ve Španělsku. Ročně tohoto letiště využije přes 4,5 miliónu cestujících včetně těch z České Republiky, cestujících sem s levnými letenkami z Prahy. Letiště má jeden terminál a jednu přistávací plochu. Spojení do centra města je snadné díky metru (linka 3 a 5), autobusu (cesta cca 45 minut) nebo kyvadlové dopravě (cesta do města cca 20 minut).

Valencia
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.93
Valencia - místní čas: 4:38
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 39.469749, -0.37739
Vzdálenost z Prahy: 1655 km


Valencie – zajímavosti

Tradiční španělský pokrm paella vznikl právě ve Valencii. Možná jej ochutnáte už v letadle, pokud si ještě dnes zakoupíte levné letenky do Valencie.

Do Valencie letecky za turistickými cíli

Valencie má jedno z nejrozsáhlejších historických center ve Španělsku, proto je velmi oblíbenou cílovou destinací levných letenek. Nejzajímavější je například katedrála Valencia, Torres de Serranos, Torres de Quart, Llotja de la Seda, zapsaný na seznamu UNESCO nebo Ciutat de les Arts i les Ciències, což je architektonicky velmi zajímavý komplex nazvaný Město umění a vědy. Pro nadšence do umění se ve Valencii nachází  Museu de Belles Arts de València, kde jsou k vidění obrazy ze 14. – 17. století. Jsou tu i obrazy od Gyoi, Péreze nebo El Greca. Všechny tyto památky můžete s levnými letenkami vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Valencie

Do turisticky oblíbené Valencie se nyní prodávají velmi levné letenky. Odlet do tohoto španělského města je z Prahy a let trvá jen 2 hodiny a 45 minut. Pro letenky na slunné pobřeží Valencie platí teď akční ceny, tak si je včas rezervujte. Levné letenky zabookujete snadno a rychle online.


Počasí Valencia

zataženodeštík

15°C

Východ slunce: 7:24

Západ: 20:38

Pátek

sluncepolojasnodeštík

13°C

teplota 16°C 11°C

Sobota

sluncepolojasno

13°C

teplota 15°C 12°C

Neděle

slunce

16°C

teplota 18°C 14°C

Pondělí

zataženo

21°C

teplota 25°C 17°C

Letenka Valencia

Valencia se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Valencia - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Valencia.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist