letadlo ico Levné letenky do Luqa - Malta

Luqa je malá obec na ostrově Malta, která je domovem pro několik historických památek a spoustu krásných pláží. Město je domovem několika muzeí, jako je Muzeum archeologie a Muzeum historie, stejně jako mnoho kostelů a katedrál. Pro milovníky přírody je tu také nádherný park San Anton Gardens.

Letenky Praha - Luqa - Malta

Malta International Airport (Luqa Airport)

Zkratka letiště: MLA
Letenky do na Maltu - Luqa - Malta

Najdi nejlevnější letenku

Informace o letišti v Luqa - Malta v Maltě

Mezinárodní letiště Luqa - Malta (MLA) se nachází asi 5 km jihozápadně od hlavního města Valletta na ostrově Malta. Je to druhé největší letiště na Maltě a slouží jako hlavní mezinárodní letiště pro lety do Evropy, Afriky a Blízkého východu. K dispozici jsou rychlé taxislužby a autobusové linky do centra města Valletta.

Luqa - Malta
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.75
Luqa - Malta - místní čas: 17:01
Časové pásmo: Europe/Malta (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 35.858891, 14.48861
Vzdálenost z Prahy: 1582 km


Hlavní turistické Malta - Luqa

Malta je skvělou destinací pro turisty, kteří hledají poznání historie i relaxaci u moře. Mezi hlavní turistické atrakce patři Staré město Valletta s jeho úchvatnými architektonickými skvosty, Muzeum archeologie s unikátními exponáty starověké civilizace a San Anton Gardens s malebnou scénou stromu palem a fontánami. Nechte se unést malebnými plážemi na okolních ostrovech Gozo a Comino nebo navštivte Grand Harbour Marina s luxusními loděmi.

Letenky na Maltu do Luqy

Letenky do města Luqa na Maltě jsou snadno dostupné a ceny se pohybují od nízkých stovek až po větší tisíce. Letenky lze zakoupit online ve foruláři výše i na stránkách leteckých společností, jako je Air Malta nebo Ryanair. Pokud plánujete letět na Maltu, doporučujeme si rezervovat letenky s předstihem, abyste mohli ušetřit peníze.


Počasí Luqa - Malta

sluncepolojasno

22°C

Východ slunce: 5:51

Západ: 20:06

Pátek

sluncepolojasno

22°C

teplota 24°C 21°C

Sobota

sluncepolojasno

22°C

teplota 23°C 21°C

Neděle

slunce

22°C

teplota 24°C 21°C

Pondělí

sluncepolojasno

21°C

teplota 23°C 20°C

Letenka Luqa - Malta

Luqa - Malta se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Luqa - Malta - Malta i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Luqa - Malta.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace