letadlo ico Levné letenky do Luqa - Malta

Luqa je malá obec na ostrově Malta, která je domovem pro několik historických památek a spoustu krásných pláží. Město je domovem několika muzeí, jako je Muzeum archeologie a Muzeum historie, stejně jako mnoho kostelů a katedrál. Pro milovníky přírody je tu také nádherný park San Anton Gardens.

Letenky Praha - Luqa - Malta

Malta International Airport (Luqa Airport)

Zkratka letiště: MLA
Letenky do na Maltu - Luqa - Malta

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Luqa - Malta


Malta z Prahy - přímé letenky za 2990 Kč
Malta z Prahy - přímé letenky za 2990 Kč

17. 1.  |Air Malta přichází s příjemnou akcí na letenky na Maltu. Letenky jsou přímé a let trvá jen dvě a půl hodiny.  Alternativa jsou letenky z Vídně, kde se dá ulovit letenka už od tisíce korun s Ryanairem.   Malta je malý ... Podrobnosti


Malta z Prahy - letenky za 2990 Kč, z Bratislavy a Vídně od 1195 Kč
Malta z Prahy - letenky za 2990 Kč, z Bratislavy a Vídně od 1195 Kč

9. 12.  |Malta se nachází v Středozemním moři, asi 93 km jihovýchodně od Sicílie a 290 km severně od Afriky.  Malta je pro turisty zajímavá svou bohatou historií, která sahá až do starověku. Je plná památek, které jsou ... Podrobnosti


Další akční letenkyInformace o letišti v Luqa - Malta v Maltě

Mezinárodní letiště Luqa - Malta (MLA) se nachází asi 5 km jihozápadně od hlavního města Valletta na ostrově Malta. Je to druhé největší letiště na Maltě a slouží jako hlavní mezinárodní letiště pro lety do Evropy, Afriky a Blízkého východu. K dispozici jsou rychlé taxislužby a autobusové linky do centra města Valletta.

Luqa - Malta
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.83
Luqa - Malta - místní čas: 20:48
Časové pásmo: Europe/Malta (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 35.858891, 14.48861
Vzdálenost z Prahy: 1582 km


Hlavní turistické Malta - Luqa

Malta je skvělou destinací pro turisty, kteří hledají poznání historie i relaxaci u moře. Mezi hlavní turistické atrakce patři Staré město Valletta s jeho úchvatnými architektonickými skvosty, Muzeum archeologie s unikátními exponáty starověké civilizace a San Anton Gardens s malebnou scénou stromu palem a fontánami. Nechte se unést malebnými plážemi na okolních ostrovech Gozo a Comino nebo navštivte Grand Harbour Marina s luxusními loděmi.

Letenky na Maltu do Luqy

Letenky do města Luqa na Maltě jsou snadno dostupné a ceny se pohybují od nízkých stovek až po větší tisíce. Letenky lze zakoupit online ve foruláři výše i na stránkách leteckých společností, jako je Air Malta nebo Ryanair. Pokud plánujete letět na Maltu, doporučujeme si rezervovat letenky s předstihem, abyste mohli ušetřit peníze.


Počasí Luqa - Malta

zataženoMrholení

12°C

Východ slunce: 6:56

Západ: 17:35

Čtvrtek

sluncepolojasnoMrholení

15°C

teplota 16°C 13°C

Pátek

zataženoMrholení

13°C

teplota 14°C 11°C

Sobota

sluncepolojasno

13°C

teplota 14°C 11°C

Neděle

slunce

13°C

teplota 14°C 12°C

Letenka Luqa - Malta

Luqa - Malta se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Luqa - Malta - Malta i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Luqa - Malta.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace