letadlo ico Letenky do Dánska
Denmark


Legoland z Prahy v létě - letenky do Billundu za 996 Kč
Legoland z Prahy v létě - letenky do Billundu za 996 Kč

22. 7.  |Ještě pořád hledáte inspiraci na program s dětmi na léto? Udělejte jim radost a vezměte je do Legolandu. Momentálně jsou k mání akční letenky z Prahy do Billundu v Dánsku (kde se nachází Legoland) za krásnou tisícovku. To ... Podrobnosti


Další akční letenkyDánsko je zemí, nacházející se na severu Evropy, přičemž s Grónskem a Faerskými ostrovy vytvářejí Dánské království. Nyní zde vládne Markéta II. (2015). Ačkoliv je Dánsko řazeno k severským státům, neleží na Skandinávském ostrově a zároveň je také z těchto zemí nejmenší. Celková populace Dánska je 5,6 milionu, z nichž v hlavním městě Kodani žije 580 000 obyvatel a s metropolitní oblastí skoro 2 miliony. Úředním jazykem Dánska je dánština a měnou dánská koruna. Časové pásmo je +1 hodina. Kupte si levné letenky do Dánska z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 DKK = 3.27


Letiště Dánsko

Podnebí v Dánsku

Klima v Dánsku je mírné a vyznačuje se mírnými zimami s průměrnou teplotou kolem 2°C a chladnými léty s teplotami kolem 15°C. Podzim je z celého roku nejmokřejší období, přičemž srážek tu během roku napadá asi 765 mm. Nejsušší měsíce Dánska jsou na jaře. Letenky do Dánska si kupte na léto, kdy je tu celkem teplo.

Do Dánska za turistickými cíli

Hlavním turistickým cílem Dánska je Kodaň, kde můžete vidět slavnou sochu Andersenovu Malou mořskou vílu, dále je tu palácový komplex Christiansborg z poloviny 18. století, kde dříve sídlili dánští králové, ale dnes je tu sídlo vlády, dále národní divadlo Dánska nebo renesanční zámek Rosenborg ze 17. století. V Dánsku se nachází také známý zábavní park pro dospělé i děti Legoland. Určitě nepromeškejte příležitost podívat se i na katedrálu v Roskilde, Frederikův kostel, Vikingské muzeum nebo katedrálu v Ribe. Rezervujte si své levné letenky do Dánska už dnes.

Levné letenky do Dánska

Leťte se podívat do Dánského království za nízké ceny! S levnými letenkami na cestě do Dánska ušetříte a ještě poznáte zdejší kulturu. Levné letenky do Dánska jsou s odletem z Prahy, přičemž cesta trvá přibližně 1,5 hodiny, záleží na cílové destinaci. Akční letenky do Dánska z Prahy jsou žádané zboží, tak si je objednejte co nejdříve, ať na vás nějaké zbudou.

Dánsko

Dánsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Dánska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace