letadlo ico Levné letenky do Aarhus

Arhus neboli tajé Aarhus je druhé největší město Dánska, které leží na západním pobřeží Jutského poloostrova na pobřeží Aarhuského zálivu v regionu Midtjylland. Historie města spadá až do 8. století a dnes je to významný přístav. V centru Arhusu, žije přibližně 260 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 330 000 obyvatel. Stejně jako ve zbytku země se i ve městě Arhus mluví dánsky a platí dánskou korunou. Kupte si levné letenky do Arhusu z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Letenky Praha - Aarhus

Aarhus Airport

Zkratka letiště: AAR
Letenky do Dánska - Aarhus

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Aarhusu

Regionální civilní letiště Aarhus Airport leží v obci Tirstrup asi 36 kilometrů severovýchodně od Aarhusu. Letiště bylo založeno Němci v roce 1943 během druhé světové války. IATA značení letiště v Aarhusu je AAR. Nachází se tu dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden terminál, kterým každý rok projde téměř půl milionu spokojených cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si pořídíte levné letenky do Aarhusu z Prahy, když jsou za výhodné ceny. Do centra Aarhusu se z letiště dostanete snadno místní dopravou – tedy autobusovými linkami, popřípadě si můžete vzít taxíka.

Aktuální kurz: 1 DKK = 3.48
Aarhus - místní čas: 23:20
Časové pásmo: Europe/Copenhagen (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 56.156738, 10.21076
Vzdálenost z Prahy: 731 km


Do Aarhusu za turistickými cíli

Dominantou Aarhusu je aarhuská katedrála, která je nejdelší a nejvyšší kostel v Dánsku. Postavěna bylo jako románská bazilika ve 13. století a rozšířena jako gotická katedrála později. Kromě katedrály je ve městě ještě důležitý kostel Panny Marie, který je sice menší, ale přesto velmi působivý, palác Marselisborg, postavený jako svatební dar pro pozdějšího dánského krále Kristiána X. a jeho manželku, a také dům Aarhus Custom House. Pro pobavení nakoukněte do zábavního parku Tivoli Friheden, který v době svého otevření byl největším na světě, dojděte si do aarhuského divadla nebo se porozhlédněte u druhé největší univerzity Dánska. Využijte této příležitosti a pořiďte si levné letenky do Aarhusu z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.

Levné letenky do Aarhusu

Poznejte lépe metropole Dánska a leťte se podívat do Aarhusu. Nyní se totiž prodávají levné letenky do Aarhusu, které jsou navíc s odletem z Prahy. Tyto levné letenky do Aarhusu jsou za výhodné ceny a lze si je snadno a rychle objednat online z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu z Prahy do Aarhusu jsou necelé 3 hodiny. Udělejte si výlet do Dánska, stačí vám k tomu levné letenky do Aarhusu z Prahy.


Počasí Aarhus

zataženodeštík

8°C

Východ slunce: 5:25

Západ: 21:06

Pátek

zataženoMrholení

10°C

teplota 11°C 8°C

Sobota

sluncepolojasno

12°C

teplota 14°C 9°C

Neděle

zataženo

17°C

teplota 19°C 14°C

Pondělí

zataženoMrholení

18°C

teplota 21°C 14°C

Letenka Aarhus

Aarhus se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Aarhus - Dánsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aarhus.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist