letadlo ico Levné letenky do Aalborg

Aalborg je dánské město ležící na severu země na Jutském poloostrově v regionu Nordjylland a komuně Aalborg. Nachází se u úžiny Limfjord a v jeho centru žije přes 132 000 obyvatel, což z Aalborgu dělá čtvrté nejlidnatější město Dánska. S metropolitní oblastí přesahuje celkový počet obyvatel 200 000 osob, díky čemuž je Aalborg třetí největší v zemi. Úředním jazykem je tu dánština a měnou dánská koruna. Užijte si svůj výlet do Dánska a kupte si levné letenky do Aalborgu z Prahy, se kterými poletíte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Aalborg

Aalborg Airport

Zkratka letiště: AAL
Letenky do Dánska - Aalborg

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Aalborgu

Napůl civilní a napůl vojenské letiště Aalborg Airport se nachází přes úžinu Limfjord asi 6,5 kilometru severozápadně od centra Aalborgu. Letiště bylo poprvé otevřeno v roce 1936 a jeho IATA značení je AAL. Letiště Aalborg se skládá ze dvou příletových a vzletových drah z asfaltu a jednoho terminálu, kterým ročně projde téměř 1,5 milionu spokojených cestujících. Když si zarezervujete levné letenky do Aalborgu z Prahy, vaše letadlo také přistane na letišti Aalborg. Do centra se poté snadno přepravíte taxíkem nebo autobusem.

Aktuální kurz: 1 DKK = 3.53
Aalborg - místní čas: 16:45
Časové pásmo: Europe/Copenhagen (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 57.048, 9.9187
Vzdálenost z Prahy: 829 km


Do Aalborgu za turistickými cíli

Ačkoliv je Aalborg spíše průmyslové město, nachází se tu velký počet zajímavých a historických míst. Mezi ně patří například dům Jens Bang, který je klasickým zástupcem zdejší architektury ze 17. století, dům Jördena Olufsena vybudovaný v renesančním stylu, zámek Aalborghus, což je hrázděná budova z červeně malovaného dřeva, stará radnice v Gammeltorv a hrázděný dům Håndværkerhuset. Z církevních památek byste neměli minout bez povšimnutí kostel Budolfi, opatství Abbey of Our Lady a aalborgskou synagogu. Také zajděte do aalborgského historického muzea, Lindholm Høje muzea a muzea Gråbrødrekloster. Všechno to můžete vidět na vlastní oči, když si pořídíte levné letenky do Aalborgu z Prahy, které jsou teď za akční ceny.

Levné letenky do Aalborgu

Udělejte si výlet do Dánska a poznejte zdejší kulturu díky městu Aalborg. Levné letenky do Aalborgu jsou s odletem z Prahy a rezervujete si je snadno a rychle online z pohodlí svého domova. Nemusíte nikde nic hledat a zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Aalborgu necelé 3 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte, protože akční letenky do Aalborgu z Prahy jsou hned pryč.


Počasí Aalborg

slunce

2°C

Východ slunce: 7:02

Západ: 18:00

Sobota

sluncepolojasno

6°C

teplota 8°C 4°C

Neděle

slunce

4°C

teplota 8°C 0°C

Pondělí

zataženo

2°C

teplota 5°C -1°C

Úterý

sluncepolojasno

5°C

teplota 7°C 2°C

Středa

zataženoMrholení

6°C

teplota 7°C 4°C

Letenka Aalborg

Aalborg se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Aalborg - Dánsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aalborg.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist