letadlo ico Levné letenky do Billund

Billund je malé město v Jutsku nacházející se ve vnitrozemí Dánska. Jedná se o druhé největší město stejnojmenné oblasti. V Billundu žije kolem 6 100 obyvatel, přičemž se zde stejně jako ve zbytku státu mluví dánsky a měnou je dánská koruna. Město je zajímavé především proto, že je domovem oblíbené stavebnice Lego a navíc se tu nachází druhé největší letiště Dánska. A právě nyní sem lze pořídit levné letenky z Prahy.

Letenky Praha - Billund

Billund Airport

Zkratka letiště: BLL
Letenky do Dánska - Billund

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Billund


Výprodej letenek z Prahy aneb: Kam se dá doletět za tisícovku?
Výprodej letenek z Prahy aneb: Kam se dá doletět za tisícovku?

4. 9.  |Letenky do Milána můžete mít už za 813 Kč. Další města, kam lze doletět za cenu kolem tisícovky jsou Gothenburg, Londým, Budapešť, Treviso / Benátky, Bordeaux, Bournemouth, Brusel, Eindhoven, Boloňa, Barcelona, Madrid, Pisa, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve městě Billund - Legoland

Mezinárodní letiště Billund Airport s označením BLL leží asi 2 kilometry severovýchodně od města Billund. Letiště bylo otevřeno v roce 1961, kdy zakladatel společnosti Lego vytvořil vlastní přistávací dráhu a hangár na letadla. Jedna přistávací dráha zde zůstala a nyní jí každý rok využije na 2,8 milionu cestujících. Z letiště Billund Airport, kam se prodávají levné letenky, se do města lze dostat taxíkem, zapůjčeným autem nebo některou z místních autobusových linek.

Billund
Aktuální kurz: 1 DKK = 3.64
Billund - místní čas: 4:44
Časové pásmo: Europe/Copenhagen (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 55.73349, 9.10785
Vzdálenost z Prahy: 721 km


Do Billundu za Legolandem

Největší atrakcí tohoto malého města je tematický park Legoland, který byl otevřen v roce 1968. Jezdí sem tedy převážně rodiny s dětmi. Kromě toho lze v Billundu navštívit zoo a safari Givskud Zoo, Vandel Museum nebo Kongernes Jelling. Přijeďte se podívat na opravdový svět lega s levnými letenkami z Prahy.

Levné letenky do Loagolandu v Billundu

Do Dánska se teď může podívat opravdu každý a to díky levným letenkám z Prahy. Do dánského města Billund se právě nyní dají pořídit letenky za nízké ceny. Průměrná doba letu do Billundu je necelé dvě hodiny, které můžete strávit v pohodlí letadla díky levným letenkám z Prahy. Letenky do Billundu jsou ale rychle pryč, takže si je nezapomeňte včas rezervovat.


Počasí Billund

zataženo

16°C

Východ slunce: 7:17

Západ: 19:12

Neděle

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 16°C

Pondělí

slunce

18°C

teplota 21°C 14°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

15°C

teplota 18°C 12°C

Středa

zataženodeštík

14°C

teplota 16°C 11°C

Letenka Billund

Billund se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Billund - Dánsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Billund.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist