letadlo ico Levné letenky z Prahy na Bristol International Airport
v Bristol - Anglie

Bristol Airport je mezinárodní letiště, které se nachází v Lulsgate Bottom v Severním Somersetu asi 13 kilometrů jihozápadně od britského Bristolu. Toto komerční letiště bylo otevřeno v roce 1957 a původně mělo sloužit RAF. Jeho IATA značení je BRS a zároveň patří mezi deset nejrušnějších letišť ve Spojeném království. Letadla z domácích i zahraničních destinací tu dosedají na jedné přistávací a vzletové ranveji z asfaltu a pasažéři jsou se svými letenkami následně obsluhováni v jednom velkém terminálu. Každoročně je tu takto napočítáno přes 6,7 milionu letenek. Užijte si dovolenou v Anglii a objednejte si z pohodlí domova své akční letenky na letiště Bristol z Prahy, dokud nějaké jsou.

Bristol International Airport - BRS

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Bristol
Zkratka letiště Bristol International Airport v Bristol - United Kingdom je: BRS

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BRS
Jednosměrná letenka

BRS -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Bristolu  z letiště

Letiště Bristol Airport je s městy v okolí spojeno autobusovými linkami, které staví přímo před terminálem. Podle toho, kam chcete cestovat, tu můžete počkat na spoj číslo 97, A1, A2 nebo A4. Pokud ale chcete jet hned a v pohodlí, připlaťte si a jeďte taxíkem. Samozřejmě se také můžete přepravit vlastními silami, když si na letišti pronajmete auto. Dopřejte si dovolenou v Bristolu, je to snadné, neboť když budete mít levné letenky na Bristol Airport z Prahy, vyjde vás to opravdu lacino.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.83
Bristol - místní čas: 2:33
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.38267, -2.71909


Levné letenky na letiště Bristol Airport

Zaleťte si za poznáním do anglického Bristolu, aniž byste dali moc peněz za letenky. Právě nyní máte totiž jedinečnou příležitost objednat si levné letenky na letiště Bristol Airport a to s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy na letiště Bristol je něco málo přes dvě hodiny. Levné letenky na letiště Bristol jsou dostupné online, stačí jen párkrát kliknout myší a jsou vaše. Nepromarněte svou šanci podívat se levně do Anglie a určitě si co nejdříve rezervujte své letenky na letiště Bristol Airport z Prahy, dokud nějaké jsou. Bývají totiž rychle pryč.


Počasí Bristol

sluncepolojasno

10°C

Východ slunce: 6:16

Západ: 20:04

Pátek

sluncepolojasno

10°C

teplota 11°C 8°C

Sobota

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Neděle

zataženo

9°C

teplota 10°C 7°C

Pondělí

zataženodeštík

11°C

teplota 12°C 9°C

Levná letenka z Prahy na Bristol International Airport
Bristol - Anglie

Letiště Bristol International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Bristol - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Bristol International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist