letadlo ico Levné letenky z Prahy na Birmingham International Airport
v Birmingham v UK - Anglie

Birmingham Airport, dříve Birmingham International Airport, je mezinárodní letiště, které se nachází přibližně 10 kilometrů jihovýchodně od města Birmingham v Anglii. Jedná se o sedmé nejrušnější letiště v Anglii v osobní přepravě, neboť je tu každý rok obslouženo přes 10,1 milionu spokojených pasažérů. Jejich letadla tu přistávají na celkem dvou asfaltových příletových a vzletových dráhách a odbavováni jsou následně v jednom velkém terminálu, který je rozdělen na dvě odbavovací haly nazvané terminál 1 a 2. První cestující si sem mohli zakoupit letenky už v roce 1939 a jistě i ty nesly IATA značení letiště BHX. Rezervujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Birmingham Airport z Prahy ještě dnes a užijte si návštěvu Birminghamu za málo peněz.

Birmingham International Airport - BHX

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Birmingham v UK
Zkratka letiště Birmingham International Airport v Birmingham v UK - United Kingdom je: BHX

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BHX
Jednosměrná letenka

BHX -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Birminghamu z letiště

Spojení letiště Birmingham je s centrem zajištěno formou vlaků, které jezdí i dále do okolních měst. Jet lze i nejrůznějšími autobusovými linkami, jejichž zastávky najdete přímo před terminálem. Další možností je si pronajmout na letišti auto z autopůjčovny, abyste mohli vyrazit za vlastními cíli. Nebo pokud chcete cestovat v pohodlí, chyťte si taxíka. Vyrazit levně do Anglie je nyní snadné, stačí si včas objednat levné letenky na mezinárodní letiště Birmingham Airport z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Birmingham v UK - místní čas: 17:45
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 52.45386, -1.74803


Levné letenky na letiště Birmingham Airport

Zaleťte se podívat do Anglie a užijte si levnou cestu při koupi levné letenky na mezinárodní letiště Birmingham Airport z Prahy, vyjde vás to lacino. Levné letenky na letiště Birmingham z Prahy jsou vám k dispozici online, zabookovat si je tedy lze, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Birmingham zhruba 2 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a rezervujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Birmingham Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.


Počasí Birmingham v UK

sluncepolojasno

20°C

Východ slunce: 12:12

Západ: 1:19

Pondělí

slunce

16°C

teplota 22°C 9°C

Úterý

zataženo

19°C

teplota 24°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

9°C

teplota 15°C 5°C

Čtvrtek

slunce

13°C

teplota 18°C 6°C

Pátek

zataženo

10°C

teplota 12°C 8°C

Levná letenka z Prahy na Birmingham International Airport
Birmingham v UK - Anglie

Letiště Birmingham International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Birmingham v UK - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Birmingham International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist