letadlo ico Levné letenky do Manchesteru

Manchester je město a metropolitní distrikt, který se nachází na západě Velké Británie asi 50 kilometrů východně od pobřeží a města Liverpool. Má druhou nejlidnatější městskou oblast ve Spojeném království – jeho populace činí 2,5 milionu obyvatel. Centrum města, které se nachází nedaleko soutoku řek Medlock a Irk a kterým protéká také řeka Irwell, je domovem pro půl milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou libra šterlinků. Kupte si levné letenky do Manchesteru s odletem z Prahy a nebudete litovat.

Letenky Praha - Manchester v UK

Manchester Airport

Zkratka letiště: MAN
Letenky do Anglie - Manchester v UK

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Manchesteru


Manchester z Prahy - letenky do Anglie za 1565 Kč
Manchester z Prahy - letenky do Anglie za 1565 Kč

31. 5.  |Manchester je město, které prostě musíte poznat osobně. Naleznete zde mnoho průmyslových památek a radost Vám jistě udělá i shlédnutí zápasu místního fotbalového klubu. Manchester se nachází v těsné ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Manchesteru

Manchester Airport, tak se jmenuje mezinárodní letiště, které se nachází v obci Ringway asi 14 kilometrů jihozápadně od centra Manchesteru, kterému primárně slouží. V roce 2015 bylo toto letiště třetím nejrušnějším v celém Spojeném království. Otevřeno bylo v roce 1938 pod názvem Ringway Airport a označením MAN. Dnes má dvě betonové příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla z až 225 různých domácích i zahraničních destinací. Pasažéři jsou na letišti Manchester obsluhováni ve třech terminálech značených 1, 2 a 3. Každoročně jich tu takto projde přes 23 milionů. Letiště v Manchesteru je s městem spojeno vlaky, autobusy, metrem a taxíky. Samozřejmě si ale můžete také půjčit auto a jet vlastní cestou. Levné letenky do Manchesteru z Prahy teď seženete za výhodné ceny.

Manchester v UK
Aktuální kurz: 1 GBP = 29.47
Manchester v UK - místní čas: 3:20
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 53.480949, -2.23743
Vzdálenost z Prahy: 1203 km


Do Manchesteru za turistickými cíli

Centrum Manchesteru je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Velmi zajímavá je v Manchesteru například gotická radnice, stojící na náměstí Albert Square a je jednou z nejvýznamnějších viktoriánských budov Anglie, pomník prince Alberta, novobarokní Lancaster House, z mrakodrapů je to potom CIS Tower a Beetham Tower. Až si budete chtít odpočinout, posaďte se na chvíli v zahradách Piccadilly Gardens, Charleston Water Park nebo Highfield Country Park. Kulturu v Manchesteru hledejte v galeriích umění jako je Chinese Art Centre, Athenaeum, Lowry nebo Barn Gallery, či v muzeu lidské historie, Urbis a manchesterském muzeu. Levné letenky do Manchesteru z Prahy jsou nyní k dostání online.

Levné letenky do Manchesteru

Zamiřte za poznáním do Anglie a užijte si cestování za nízké ceny. Levné letenky do Manchesteru jsou nyní s odletem přímo z Prahy a to za akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Manchesteru 2 hodiny a 15 minut. Levné letenky do Manchesteru si snadno objednáte online, z pohodlí vašeho domova – zvládne to každý. Určitě moc dlouho neotálejte, protože levné letenky do Manchesteru s odletem z Prahy jsou hned pryč.


Počasí Manchester v UK

zataženo

33°C

Východ slunce: 10:06

Západ: 1:28

Pátek

zataženodeštík

27°C

teplota 32°C 23°C

Sobota

zataženodeštík

21°C

teplota 22°C 19°C

Neděle

zataženodeštík

21°C

teplota 27°C 17°C

Pondělí

zataženodeštík

27°C

teplota 30°C 23°C

Letenka Manchester v UK

Manchester v UK se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Manchester v UK - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Manchesteru.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace