letadlo ico Levné letenky z Prahy na Manchester Airport
v Manchester v UK - Anglie

Manchester Airport je mezinárodní letiště, které se nachází v obci Ringway zhruba 14 kilometrů jihozápadně od centra Manchesteru. Jedná se o třetí nejzaměstnanější letiště ve Spojeném království v roce 2015 pro osobní přepravu, neboť tu bylo napočítáno přes 23 milionů letenek cestujících. Letiště Manchester bylo založeno v roce 1929 a jeho IATA kód MAN najdete napsaný i na své letence. Letadla tu přistávají na celkem dvou příletových a vzletových ranvejí z asfaltu a jejich pasažéři jsou potom odbavováni ve třech terminálech značených čísly 1,2 a 3, podle toho, odkud nebo kam letí. Vy se pravděpodobně podíváte se svou letenkou na největší z těchto tří terminálů a to na terminál 1, kam létají letadla z Prahy. Užijte si svou cestu do Anglie a poznejte nová místa, stačí vám, abyste si včas objednali levné letenky na Manchester Airport s odletem z Prahy.

Manchester Airport - MAN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Manchester v UK
Zkratka letiště Manchester Airport v Manchester v UK - United Kingdom je: MAN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MAN
Jednosměrná letenka

MAN -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Menchesteru z letiště

Nejrychleji se do centra města z letiště Manchester dostanete metrem, které jezdí každých 12 minut a cesta na okraj Manchesteru na zastávku Cornbrook mu trvá přibližně 35 minut. Další možností je vlak, který jezdí přímo na hlavní vlakové nádraží v Manchesteru. Využít lze i hromadné autobusové dopravy, kde můžete odchytit například spoj číslo 43, jezdící každých 10 minut a v noci potom každých 30 minut, nebo jiný třeba dálkový spoj do okolních měst. V pohodlí se do města dostanete i taxíkem, který spolehlivě najdete stát venku před terminálem. Nebo se můžete dovézt z Manchester Airport sami zapůjčeným autem. Záleží jen na vás, jak se chcete po Anglii pohybovat, ale na své cestě do této destinace výrazně ušetříte, když si včas zakoupíte levné letenky na mezinárodní letiště Manchester z Prahy, jež si lze zabookovat online z pohodlí domova.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Manchester v UK - místní čas: 18:35
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 53.35374, -2.27495


Levné letenky na letiště Manchester Airport

Poznejte Anglii, její památky a kulturu za malé peníze, které vás budou stát letenky do Manchesteru. Právě nyní jsou vám k dispozici levné letenky na letiště Manchester Airport s odletem přímo z Prahy, které si lze navíc snadno a rychle objednat online. Stačí tedy pár kliknutí myší a levné letenky na mezinárodní letiště Manchester jsou vaše, moc dlouho s tím ale neotálejte. Průměrná doba letu je z Prahy na Manchester Airport přibližně 2 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Manchester v UK

zataženo

8°C

Východ slunce: 10:58

Západ: 0:31

Pondělí

zataženo

12°C

teplota 16°C 7°C

Úterý

zataženo

13°C

teplota 15°C 11°C

Středa

zataženodeštík

15°C

teplota 19°C 8°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

5°C

teplota 9°C 2°C

Levná letenka z Prahy na Manchester Airport
Manchester v UK - Anglie

Letiště Manchester Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Manchester v UK - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Manchester Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist