letadlo ico Levné letenky do Liverpoolu

Liverpool je město, nacházející se na západním pobřeží Anglie v zátoce Mersey. Tento významný přístav leží v historickém hrabství Lancashire při ústí řeky Mesey do moře. V Liverpoolu žije necelý půl milion obyvatel, což z města dělá deváté nejlidnatější město v Anglii. V metropolitní oblasti je lidí 2,2 milionu. Úředním jazykem je v Liverpoolu angličtina a měnou britská libra, stejně jako ve zbytku státu. Do Liverpoolu se z Prahy dají koupit levné letenky, rezervovat si je online je snadné.

Letenky Praha - Liverpool v UK

Liverpool John Lennon Airport

Zkratka letiště: LPL
Letenky do Anglie - Liverpool v UK

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Liverpoolu


Liverpool z Prahy - letenky do Anglie za 1708 Kč
Liverpool z Prahy - letenky do Anglie za 1708 Kč

18. 6.  |Opět tu jsou parádní letenky do anglického Liverpoolu. Letenka je k mání již od krásných sedmnácti stovek, což že parádní cena za leteckou dopravu až na západní pobřeží Anglie.  Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Liverpoolu

Mezinárodní letiště Liverpool John Lennon Airport leží 12 kilometrů jihovýchodně od Liverpoolu. Založeno bylo v roce 1933 a během druhé světové války sloužilo vzdušným vojenským silám RAF. Pojmenováno je podle muzikanta Johna Lennona, který se v Liverpoolu narodil. Liverpool John Lennon Airport nese označení LPL, přičemž se tu nachází jedna asfaltová dráha. V roce 2014 se jednalo o třinácté nejzaměstnanější letiště v Británii. Přes terminály tu každý rok projdou necelé 4 miliony pasažérů. Doprava do Liverpoolu je z letiště Liverpool John Lennon Airport, kam se prodávají levné letenky z Prahy, zajištěna v podobě autobusů (linky 82A, 86A, 500, A40, TX1A,…), taxíků a aut. Nejbližší vlaková zastávka je od terminálu vzdálena asi 2,2 kilometru. (2015)

Liverpool v UK
Aktuální kurz: 1 GBP = 30.18
Liverpool v UK - místní čas: 18:30
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 53.41058, -2.97794
Vzdálenost z Prahy: 1250 km


Zajímavosti – město Liverpool

Ve městě Liverpool byla založena světoznámá skupina Beatles. Kromě toho byl Liverpool domovským přístavem pro loď Titanic, Lusitania, Queen Mary a Olympic.

Do Liverpoolu za turistickými cíli

Hlavním turistickým cílem jsou staré doky, které jsou zapsané na seznamu UNESCO. Najdete tu například v Pier Head tři nejslavnější budovy Liverpoolu - Royal Liver Building, Cunard Building a Port of Liverpool Building. Kromě nich je tu významný Albertův dok. Ve městě je dále nádherná Liverpoolská katedrála, která má jednu z nejdelších lodí, synagoga Princes Road Synagogue, mešita Al-Rahma či William Brown Street, což je čtvrť, kde jsou převážně muzea, galerie, divadla a knihovna. V Liverpoolu se zachovala také radnice ze 17. století. Zakupte si levné letenky do Liverpoolu, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Liverpoolu

Poznejte anglickou kulturu v plné její kráse tak, že se sem přijede podívat. Do anglického města Liverpool se totiž prodávají levné letenky a byla by škoda tuto příležitost propásnout. Levné letenky jsou s odletem z Prahy a to do Liverpoolu v Anglii. Průměrná doba letu do této destinace je 2 hodiny, které můžete strávit v pohodlném letadle. Leťte se podívat do Anglie, s levnými letenkami na to máte.


Počasí Liverpool v UK

sluncedeštík

21°C

Východ slunce: 5:05

Západ: 21:30

Čtvrtek

zataženo

20°C

teplota 21°C 19°C

Pátek

zataženo

23°C

teplota 25°C 20°C

Sobota

zataženoMrholení

20°C

teplota 23°C 17°C

Neděle

zataženo

17°C

teplota 19°C 16°C

Pondělí

zataženoMrholení

19°C

teplota 20°C 17°C

Letenka Liverpool v UK

Liverpool v UK se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Liverpool v UK - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Liverpoolu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace