letadlo ico Levné letenky z Prahy na Leeds Bradford International Airport
v West Yorkshire - Anglie

Letiště Leeds Bradford Airport se nachází v centrální Anglii blízko měst Leeds, Bradford a Wakefield. Jedná se o největší letiště v Yorkshiru. Leeds Bradford Airport  je šestnácté nejzaměstnanější letiště ve Velké Británii a deváté nejzaměstnanější letiště v Anglii mimo Londýn. Letiště bylo otevřeno už v roce 1931 a nese označení LBA. Dnes se tu nachází jedna betonová vzletová a odletová dráha a jedna budova terminálu. Každý rok je to odbaveno na 3,2 milionu cestujících. A na toto letiště můžete nyní letět s levnými letenkami s odletem přímo z Prahy.

Leeds Bradford International Airport - LBA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - West Yorkshire
Zkratka letiště Leeds Bradford International Airport v West Yorkshire - United Kingdom je: LBA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LBA
Jednosměrná letenka

LBA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Leeds Bradford Airport

Do města jezdí z letiště Leeds Bradford Airport, kam se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy, pravidelná autobusová linka 757 a 737. Odjet z letiště můžete také taxíkem nebo zapůjčeným autem. Je to snadné.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
West Yorkshire - místní čas: 17:54
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 53.8659, -1.66057


Levné letenky na letiště Leeds Bradford Airport

Jestli se chcete podívat do Anglie a poznat kouzlo této země, určitě byste měli využít příležitosti, která se nyní naskytla. Na anglické letiště Leeds Bradford Airport se totiž prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Objednat si je můžete kdykoliv chcete a vyjdou vás opravdu lacino. Průměrná doba letu je 2 hodiny a 15 minut, které můžete strávit v pohodlí letadla. Vyzvedněte si své letenky na letiště Leeds Bradford Airport ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na Leeds Bradford International Airport
West Yorkshire - Anglie

Letiště Leeds Bradford International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě West Yorkshire - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Leeds Bradford International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist