letadlo ico Levné letenky do Tralee

Tralee je město nacházející se na jihozápadě Irska u pobřeží Atlantského oceánu na poloostrově Dingle. Je to hlavní město hrabství Kerry. Leží na severním břehu řeky Lee, která tu ústí do oceánu, podle které je Tralee pojmenováno. V centru města Tralee žije přibližně 23 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a irština a měnou euro. Rezervujte si svůj let s levnými letenkami do Tralee z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Tralee

Kerry Airport

Zkratka letiště: KIR
Letenky do Anglie - Tralee

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tralee

Letiště Kerry Airport s IATA kódem KIR se nachází ve vesnici Farranfore 15 kilometrů jihovýchodně od Tralee a 13 kilometrů severně od města Killarney. Letiště Kerry tu bylo otevřeno v roce 1969. Letiště má jednu přistávací dráhu z asfaltu a také jeden terminál, ve kterém je každý rok obslouženo přibližně 300 000 cestujících. V roce 2006 byl na Kerry Airport otevřen terminál pro autobusy, takže do centra Tralee se dostanete snadno. Další možností je taxík nebo vlak, jehož zastávka je 1,6 od letiště. Podívejte se na Kerry Airport, s levnými letenkami do Tralee z Prahy na to máte.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Tralee - místní čas: 18:53
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.50853, -0.12574
Vzdálenost z Prahy: 1033 km


Do Tralee za turistickými cíli

Ve městě Tralee se postupně vyvinulo mnoho turisticky zajímavých míst. Navštívit tu můžete například kostel svatého Jana, Casematskou pevnost, pevnost pocházející z doby kamenné Cathair Cun Rí nebo památník svatého Brendana. Mezi vyhledávané atrakce Tralee patří také lidové divadlo, velký větrný mlýn Blennerville Windmill, který stojí kousek za městem, místní muzeum, soustředěné na život ve středověkém Tralee, nebo lehká železnice. V Tralee se rozhodně nudit nebudete, tak si kupte levné letenky do této destinace a užijte si hezký výlet do Irska.

Levné letenky do Tralee

Do Irska se teď můžete vydat skoro zadarmo a to díky levným letenkám do Tralee, jež jsou nyní k dispozici. Levné letenky do Tralee jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online. Průměrná doba letu do Tralee z Prahy je 4 hodiny a 15 minut. Kupte si akční letenky do Tralee co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Tralee

zataženodeštík

13°C

Východ slunce: 11:46

Západ: 1:03

Pondělí

sluncepolojasno

11°C

teplota 15°C 7°C

Úterý

sluncepolojasno

14°C

teplota 20°C 7°C

Středa

zataženodeštíkdrobné sněžení

3°C

teplota 6°C 1°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

4°C

teplota 7°C -1°C

Pátek

slunce

5°C

teplota 10°C 0°C

Letenka Tralee

Tralee se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tralee - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tralee.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist