letadlo ico Levné letenky do Biggin Hill / London

Biggin Hill je město nacházející se na jihovýchodě Anglie přibližně 30 kilometrů jižně od centra Londýna. Leží na okraji anglického okresku Bromley, který spadá pod Vnější Londýn. V Biggin Hill žije přibližně 10 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou libra šterlinků stejně jako ve zbytku země. Levné letenky do Biggin Hillu rychle mizí, tak si je objednejte co nejdříve.

Letenky Praha - Biggin Hill / London

London Biggin Hill Airport

Zkratka letiště: BQH
Letenky do Anglie - Biggin Hill / London

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Biggin Hill

Mezinárodní letiště London Biggin Hill Airport leží 2 kilometry severně od obce Biggin Hill, které podle tohoto letiště získalo své jméno, a 22 kilometrů jihovýchodně od Londýna. Letiště vzniklo už v roce 1919 a během druhé světové války sloužilo jako významná základna pro RAF. IATA kód letiště je BQH. London Biggin Hill Airport  má dvě příletové a vzletové dráhy, kdy jedna je asfaltová a druhá asfaltovo-betonová. Jedním terminálem tu každý rok projde velký počet pasažérů, přičemž vy můžete být jedním z nich, když si objednáte levné letenky do Biggin Hillu. Doprava do města je zajištěna autobusem nebo taxíky.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.96
Biggin Hill / London - místní čas: 19:32
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.41629, -0.10947
Vzdálenost z Prahy: 1031 km


Do Biggin Hillu za turistickými cíli

Město Biggin Hill je vyhledávané především pro svou blízkost do hlavního města Anglie Londýna. Samo o sobě má ale také co nabídnout. Například se tu nachází kostel svatého Marka, který je někdy nazýván jako „pohyblivý kostel“. Postaven byl v roce 1950 podle návrhu Richarda G. Scotta. Kromě kostela se tu nachází také válečný pomník. Přileťte se podívat s levnými letenkami do Biggin Hillu v Anglii a poznejte každodenní život a kulturu tohoto státu.

Levné letenky do města Biggin Hill

Chtěli byste navštívit Anglii, popřípadě se i podívat do hlavního města Londýna, ale bojíte se drahých letenek? Taky tohle je příležitost přesně pro vás. Levné letenky do města Biggin Hill, které se nachází nedaleko Londýna, si můžete objednat klidně hned teď. Levné letenky do Biggin Hillu jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je lze i online. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Biggin Hillu z Prahy je necelé 2 hodiny.


Počasí Biggin Hill / London

zataženo

10°C

Východ slunce: 6:13

Západ: 19:49

Úterý

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Středa

sluncepolojasno

12°C

teplota 14°C 9°C

Čtvrtek

zataženodeštík

10°C

teplota 11°C 7°C

Pátek

sluncepolojasno

12°C

teplota 14°C 10°C

Letenka Biggin Hill / London

Biggin Hill / London se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Biggin Hill / London - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Biggin Hill / London.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist