letadlo ico Levné letenky do Belfastu

Belfast je hlavní město Severního Irska, které patří do Spojeného království. Po Dublinu je to druhé největší město nacházející se na Irském ostrově, přičemž Belfast naleznete na severovýchodě ostrova na pobřeží Irského moře. Jeho centrem protéká řeka Lagan. V Belfastu žije přes 330 000 obyvatel, kteří tu mluví irsky, anglicky a ulsterskou skotštinou. Měnou je libra šterlinků. Kupte si levné letenky do Belfastu a leťte se sem podívat už zítra.

Letenky Praha - Belfast

Belfast International Airport

Zkratka letiště: BFS
Letenky do Anglie - Belfast

Najdi nejlevnější letenku

George Best Belfast City Airport

Zkratka letiště: BHD
Letenky do Anglie - Belfast

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Belfastu

Mezinárodní letiště Belfast International Airport leží 21 kilometrů severozápadně od Belfastu, přičemž dříve bylo známé jako Aldergrove Airport, podle vesnice, ve které se nachází. Je to nejrušnější letiště v Severním Irsku a druhé největší na Irském ostrově. Letiště Belfast bylo otevřeno v roce 1921 a jeho IATA značení je BFS. Má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a jednu budovu terminálu, jejíchž služeb každý rok využije přes 4 miliony cestujících. Do města se z Belfast International Airport dostanete autobusovou linkou číslo 300, taxíkem nebo vypůjčeným autem. Kupte si levné letenky do Belfastu z Prahy a podívejte se do tohoto anglického města skoro zadarmo.

Belfast
Aktuální kurz: 1 GBP = 29.96
Belfast - místní čas: 22:40
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.50853, -0.12574
Vzdálenost z Prahy: 1033 km


Do Belfastu za turistickými cíli

Nejznámější památkou Belfastu je hodinová věž Albert Memorial Clock, která se nachází na Queen´s Square. Byla dokončena v roce 1869 a nese název na počest prince Alberta, manžela královny Viktorie. V Belfastu se můžete podívat také do městské loděnice, kde byl postaven Titanic, který se potopil v roce 1912. Belfast má rovněž svou radnici, která byla dokončena na konci 19. století v novobarokním stylu. V Belfastu je i univerzita Queen´s University Belfast, která má zajímavou historii. Podívejte se do tohoto města díky levným letenkám do Belfastu z Prahy a nebudete litovat.

Levné letenky do Belfastu

Poznejte anglickou kulturu a památky, díky levným letenkám do Belfastu. Levné letenky do Belfastu jsou horkým zbožím na trhu, proto s jejich rezervací určitě neváhejte. Tyto levné letenky jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je můžete online. Průměrná doba letu do Belfastu je přibližně 2,5 hodiny.


Počasí Belfast

sluncepolojasno

7°C

Východ slunce: 6:33

Západ: 20:16

Neděle

sluncepolojasnodrobné sněžení

6°C

teplota 8°C 5°C

Pondělí

zataženodeštík

8°C

teplota 10°C 6°C

Úterý

zataženodeštík

10°C

teplota 11°C 8°C

Středa

zataženodeštík

11°C

teplota 14°C 9°C

Letenka Belfast

Belfast se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Belfast - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Belfastu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist