letadlo ico Levné letenky do Inverness

Inverness je město nacházející se na severu Skotska na řece Ness. Leží u dvou skotských fjordů a to Beauly firth a Moray firth. Rovněž je hlavním městem správní oblasti Highland, které se také přezdívá „Skotská vysočina“. Ve městě Inverness žije zhruba 70 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a skotština, měnou libra. Inverness leží pouhých pár kilometrů od slavného jezera Loch Ness, tak si kupte levné letenky do Invernessu a prozkoumejte zdejší prostředí.

Letenky Praha - Inverness

Inverness Airport

Zkratka letiště: INV
Letenky do Anglie - Inverness

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Invernessu

Mezinárodní letiště Inverness Airport se nachází 13 kilometrů severovýchodně od města Inverness. Letiště tu vzniklo už v roce 1940 a dnes nese označení INV. Inverness Airport má celkem dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy, kde přistávají pravidelně letadla i z České republiky. Levné letenky do Invernessu si můžete zakoupit například nyní. Každý rok letištěm projde přes 600 000 cestujících. Doprava do města je z Inverness Airport zajištěna v podobě autobusů. V dohledné době má být přidáno i vlakové spojení.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Inverness - místní čas: 18:20
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.50853, -0.12574
Vzdálenost z Prahy: 1033 km


Do Invernessu za turistickými cíli

Ve městě Inverness se nachází mnoho zajímavých památek, které byste měli navštívit, až tu budete. Jedná se například o hrad Inverness, který tu stojí už od 12. století, čtyřicet pět metrů vysokou zvonici Tollbooth Steeple, radnici z 19. století, Old Gaelig Church, což je starý gaelský kostel, nebo Dunbarovu nemocnici, která nese jméno jednoho bývalého zdejšího starosty. Samozřejmostí je také skvělá dostupnost k jezeru Loch Ness, kde se můžete tváří v tvář setkat s obávaným netvorem z hlubin (příšerou Loch Ness). Levné letenky do Invernessu jsou nyní k dostání, tak neváhejte a objednejte si je co nejdříve.

Levné letenky do Inverness

Vydejte se po stopách legendární mořské nestvůry Loch Ness - do nedaleko ležícího města Inverness se nyní prodávají levné letenky. Levné letenky do Inverness jsou ale rychle pryč, proto si je rezervujte určitě co nejdříve – jde to snadno a rychle i přes internet. Průměrná doba letu z Prahy s levnými letenkami do města Inverness je 8 hodin a 15. Objednejte si levné letenky do Invernessu ještě dnes.


Počasí Inverness

zataženo

11°C

Východ slunce: 5:59

Západ: 20:32

Pondělí

zataženo

14°C

teplota 16°C 12°C

Úterý

zataženodeštík

10°C

teplota 13°C 9°C

Středa

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

14°C

teplota 16°C 10°C

Pátek

slunce

15°C

teplota 17°C 14°C

Letenka Inverness

Inverness se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Inverness - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Inverness.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist