letadlo ico Levné letenky do Newquay

Newquay  je město, které se nachází na severním pobřeží poloostrova Cornwall, na kterém se rozkládá stejnojmenné hrabství, u Keltského moře. Město je důležitým přístavem, letoviskem a zároveň je to také farnost. V Newquay žije přibližně 20 000 obyvatelobyvatel a nachází se asi hodinu letu od Londýna. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou libra šterlinků, jako ve zbytku Anglie. Kupte si akční letenky do Newquay z Prahy, dokud ještě nějaké jsou.

Letenky Praha - Newquay

Newquay Cornwall International Airport

Zkratka letiště: NQY
Letenky do Anglie - Newquay

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Newquay

Letiště Newquay Cornwall Airport se nachází 6 kilometrů severovýchodně od centra Newquay. Jedna přistávací a vzletová dráha z asfaltu je schopná unést největší a nejrychlejší letadla z civilního i vojenského sektoru. Letiště bylo otevřeno už v roce 1933 a jeho IATA značení je NQY. Letiště Newquay Cornwall má jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaveno přibližně 220 000 cestujících. I vy se můžete na letiště Newquay Cornwall Airport podívat a to díky levným letenkám do Newquay z Prahy. Doprava z letiště Newquay Cornwall Airport do města je zajištěna taxíky a místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.94
Newquay - místní čas: 4:08
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.50853, -0.12574
Vzdálenost z Prahy: 1033 km


Do Newquay za turistickými cíli

Město Newquay je oblíbenou turistickou destinací pro své písečné pláže, jako je například Fistral. Jedná se tedy o dovolenkovou oblast, kde si lze užít vodních radovánek, dále vycházek do přírody nebo relaxaci v městském parku. Nedaleko centra Newquay je také vesnice St Columb Minor, kde se nachází velmi zajímavý kostel. Leťte s levnými letenkami do Newquay z Prahy a užijte si svou dovolenou v Anglii.

Levné letenky do města Newquay

Letenky do Velké Británie nikdy nebyly výhodnější. Nyní pořídíte letenky do města Newquay opravdu levně. Levné letenky do Newquay jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je lze snadno a rychle online. Průměrná doba letu je do Newquay z Prahy asi 6 hodin a 45 minut. Akční letenky do Newquay jsou rychle pryč, tak s jejich zabookováním neváhejte.


Počasí Newquay

zataženo

11°C

Východ slunce: 6:18

Západ: 20:20

Úterý

zataženo

11°C

teplota 13°C 10°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

13°C

teplota 14°C 11°C

Čtvrtek

slunce

11°C

teplota 13°C 9°C

Pátek

zataženo

12°C

teplota 14°C 11°C

Letenka Newquay

Newquay se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Newquay - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Newquay.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist