letadlo ico Levné letenky do Birminghamu

Birmingham je město nacházející se v centrální části Anglie v regionu West Midlands. Jedná se o největší a nejlidnatější město mimo Londýn v Anglii, zároveň je to třetí největší zastavěná plocha a má druhou největší metropolitní oblast ve Spojeném království. Birmingham má 1,1 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti toto číslo dosahuje trojnásobku. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou libra šterlinků. Birmingham je někdy považován za druhé hlavní město Velké Británie. Kupte si levné letenky do Birminghamu a prohlédněte si ho na vlastní oči.

Letenky Praha - Birmingham v UK

Birmingham International Airport

Zkratka letiště: BHX
Letenky do Anglie - Birmingham v UK

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Birminghamu

Mezinárodní letiště Birmingham Airport dříve Birmingham International Airport se nachází v Solihull přibližně 10 kilometrů jihovýchodně od centra Birminghamu. Jedná se o sedmé nejvytíženější letiště ve Velké Británii a šesté nejrušnější v rámci mezinárodní dopravy. Birmingham Airport bylo otevřeno v roce 1939. Jeho IATA kód je BHX. Birmingham Airport má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kterým každý rok projde až 9,7 milionu cestujících. Podívejte se na toto letiště i vy s levnými letenkami do Birminghamu z Prahy. Doprava do města je z Birmingham Airport zajištěna vlakem, autobusem, taxíky a půjčovnou aut.

Birmingham v UK
Aktuální kurz: 1 GBP = 29.28
Birmingham v UK - místní čas: 4:11
Časové pásmo: Europe/London (0 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 52.481419, -1.89983
Vzdálenost z Prahy: 1163 km


Do Birminghamu za turistickými cíli

V Birminghamu můžete navštívit například zdejší radnici Birmingham Town Hall otevřenou v roce 1834, slavnou univerzitu v Birminghamu, katedrální kostel svatého Filipa, postavený v barokním stylu na počátku 18. století, který je dnes sídlem zdejšího biskupa, Aston Hall, což je park a jakobínský dům vytvořený v první polovině 17. století, nebo kostel svatého Martina. V Birminghamu je toho opravdu hodně k vidění, tak neváhejte a podívejte se do této destinace s levnými letenkami do Birminghamu z Prahy.

Levné letenky do Birminghamu

Podívat se do anglického města Birmingham nyní může opravdu každý a to díky levným letenkám do Birminghamu. Letenky do Birminghamu si lze rezervovat snadno online – zvládne to každý. Navíc jsou letenky do Birminghamu s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu do Birminghamu z Prahy je 3,5 hodiny. Kupte si akční letenky do Birminghamu ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Birmingham v UK

zataženo

10°C

Východ slunce: 12:50

Západ: 23:04

Čtvrtek

zataženoMrholení

4°C

teplota 6°C 2°C

Pátek

zataženo

2°C

teplota 5°C -1°C

Sobota

zataženo

4°C

teplota 8°C 1°C

Neděle

slunce

3°C

teplota 9°C -2°C

Letenka Birmingham v UK

Birmingham v UK se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Birmingham v UK - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Birminghamu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace