letadlo ico Levné letenky z Prahy na Edinburgh Airport
v Edinburg - Anglie

Edinburgh Airport je jedno z nejrušnějších mezinárodních letišť ve Skotsku, které se nachází přibližně 10 kilometrů západně od Edinburghu, kterému primárně slouží. Zároveň je to šesté nejvytíženější letiště ve Velké Británii. První pasažéři se na letiště Edinburgh Airport se svými letenkami mohli podívat už v roce 1915, kdy bylo poprvé otevřeno. Jeho IATA značení je EDI. Dnes se skládá z celkem tří příletových a vzletových drah z asfaltu, na kterých dosedají letadla z celého světa. Jejich pasažéři jsou potom odbavováni v jednom velkém terminálu, určeném pro domácí i zahraniční lety. Každoročně na letišti Edinburgh napočítají přes 11,1 milionu letenek. Jedna z nich může být vaše, když si koupíte levné letenky na letiště Edinburgh Airport z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Edinburgh Airport - EDI

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Edinburg
Zkratka letiště Edinburgh Airport v Edinburg - United Kingdom je: EDI

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> EDI
Jednosměrná letenka

EDI -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Edinburghu z letiště

Nejrychlejší a nejsnadnější přepravu do města Edinburgh z letiště představují tramvaje, které zastavují přímo před budovou terminálů. Najdete zde ale také různé autobusové linky, které vás mohou odvézt do Edinburghu, ale také okolních měst. Jedná se například o spoje číslo 747, 35, 100 či N22. Využít lze také různých taxi služeb, které vás ochotně odvezou, kamkoliv budete chtít. Samozřejmě se můžete ale dopravit i vlastními silami, když si na letišti pronajmete auto. Užijte si dovolenou v Anglii za málo peněz, stačí si rezervovat levné letenky na Edinburgh Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Edinburg - místní čas: 17:48
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 55.95, -3.3725


Levné letenky na letiště Edinburgh Airport

Zaleťte se podívat do skotského města Edinburgh. Stačí, abyste si rezervovali levné letenky na mezinárodní letiště Edinburgh Airport, které jsou nyní za velmi nízké ceny. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Edinburgh zhruba 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak ale moc dlouho neotálejte, protože akční letenky na letiště Edinburgh z Prahy jsou hned pryč. Rezervovat si je lze snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli.


Počasí Edinburg

sluncepolojasno

11°C

Východ slunce: 5:59

Západ: 20:24

Pondělí

zataženo

14°C

teplota 15°C 12°C

Úterý

zataženodeštík

9°C

teplota 10°C 7°C

Středa

sluncepolojasno

12°C

teplota 13°C 10°C

Čtvrtek

zataženo

13°C

teplota 15°C 11°C

Pátek

slunce

14°C

teplota 16°C 13°C

Levná letenka z Prahy na Edinburgh Airport
Edinburg - Anglie

Letiště Edinburgh Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Edinburg - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Edinburgh Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist