letadlo ico Levné letenky z Prahy na Glasgow International Airport
v Glasgow ve Skotsku - Anglie

Glasgow Airport je mezinárodní letiště, které slouží městu Glasgow, od kterého se nachází přibližně 10 kilometrů západním směrem. Jedná se o největší skotské letiště a osmé nejzaměstnanější ve Spojeném království. Neoficiálně je známé také jako Glasgow International Airport a dříve neslo název Abbotsinch Airport. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1966 a jistě i ty nesly IATA značení letiště GLA. Dnes má Glasgow Airport celkem dvě příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři jsou následně odbavováni v jednom velkém terminálu. Každoročně na letišti napočítají přes 8,7 milionu letenek. Udělejte si také výlet do této destinace s levnými letenkami na letiště Glasgow Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Glasgow International Airport - GLA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Glasgow ve Skotsku
Zkratka letiště Glasgow International Airport v Glasgow ve Skotsku - United Kingdom je: GLA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> GLA
Jednosměrná letenka

GLA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Glasgow  z letiště

Pokud chcete jet z letiště do Glasgow, určitě si počkejte na autobusové spojení číslo 500, které vás odveze přímo do centra. Také tu jezdí ještě linka 757, která míří do nedalekého města Paisley a na železniční zastávku vlaku. Jestli se vám ale nechce čekat, tak využijte služeb taxikářů, které najdete stát venku před terminálem. Další možností je dopravit se do cílové destinace vlastními silami, tedy vypůjčeným autem na letišti. Je to jednoduché, levné letenky na Glasgow Airport si můžete rezervovat online a to za výhodné ceny, tak neotálejte.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Glasgow ve Skotsku - místní čas: 18:39
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 48.21224, -106.61532


Levné letenky na letiště Glasgow

Chcete se podívat do Skotska, ale obáváte se drahých letenek? Nebojte se, protože právě nyní máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na letiště Glasgow Airport, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Glasgow asi 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Dopřejte si dovolenou ve Skotsku a ušetřete na této cestě, když budete mít levné letenky na Glasgow Airport z Prahy, vyjde vás to lacino. Levné letenky na letiště Glasgow z Prahy si lze rezervovat online, takže pro ně nikam nemusíte.


Počasí Glasgow ve Skotsku

zataženo

10°C

Východ slunce: 6:03

Západ: 20:28

Pondělí

zataženo

13°C

teplota 16°C 11°C

Úterý

zataženodeštík

11°C

teplota 12°C 8°C

Středa

slunce

15°C

teplota 17°C 13°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

16°C

teplota 18°C 14°C

Pátek

sluncepolojasno

16°C

teplota 18°C 15°C

Levná letenka z Prahy na Glasgow International Airport
Glasgow ve Skotsku - Anglie

Letiště Glasgow International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Glasgow ve Skotsku - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Glasgow International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist