letadlo ico Levné letenky z Prahy na London Gatwick Airport
v Londýn - Anglie

London Gatwick Airport je mezinárodní letiště, které se nachází přibližně 5 kilometrů severně od anglického města Crawley a necelých 50 kilometrů jižně od centrálního Londýna. Jedná se o druhé největší mezinárodní letiště pro Londýn a obecně druhé nejvytíženější letiště ve Spojeném království. Gatwick Airport bylo otevřeno v roce 1958 a jeho IATA značení LGW jistě najdete i na své letence. Skládá se ze dvou příletových a vzletových drah z asfaltu a dvou terminálů pro pasažéry, kde jsou odbavováni ti z domácích i zahraničních destinací. Jistě i vy budete mít napsané na své letence letiště Gatwick, pokud se rozhodnete cestovat do Anglie, stejně jako dalších 40,2 milionů pasažérů ročně. Zabookujte si levné letenky na letiště Gatwick, které jsou s odletem z Prahy, a užijte si dovolenou v Londýně za malé peníze.

London Gatwick Airport - LGW

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Londýn
Zkratka letiště London Gatwick Airport v Londýn - United Kingdom je: LGW

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LGW
Jednosměrná letenka

LGW -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Gatwick Airport

Nejrychleji se dostanete z letiště Gatwick do centra Londýna vlakem, které staví přímo před budovou terminálu. Další možností jsou autobusové spoje, jako je například 200, 300, 400, 420 či 460. Pokud cestujete nalehko, můžete jet do města na kole. Samozřejmě si můžete na letišti Gatwick Airport odchytit taxíka, který vás snadno dopraví do Londýna, nebo si vypůjčit auto a jet si vlastní cestou. Je to jednoduché, když si objednáte levné letenky na Gatwick Airport v Londýně z Prahy, které jsou nyní za opravdu akční ceny. Tak si je rezervujte, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 GBP = 30.45
Londýn - místní čas: 15:38
Časové pásmo: Europe/London (0 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.15609, -0.17818


Levné letenky na letiště Gatwick Airport v Londýně

Chcete se za nízké ceny podívat do Londýna? Tak potom využijte této jedinečné příležitosti a kupte si levné letenky na letiště Gatwick Airport v Londýně. Tyto levné letenky na Gatwick Airport jsou s odletem přímo z Prahy a to za výhodné ceny. Průměrná doba letu z Prahy na letiště Gatwick jsou zhruba 2 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a rezervujte si levné letenky na Gatwick Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze to udělat online.


Počasí Londýn

zataženo

7°C

Východ slunce: 6:39

Západ: 17:45

Sobota

sluncepolojasno

7°C

teplota 8°C 5°C

Neděle

slunce

8°C

teplota 10°C 7°C

Pondělí

sluncepolojasno

10°C

teplota 12°C 8°C

Úterý

zataženodeštík

9°C

teplota 12°C 7°C

Levná letenka z Prahy na London Gatwick Airport
Londýn - Anglie

Letiště London Gatwick Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Londýn - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště London Gatwick Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist