letadlo ico Levné letenky z Prahy na London Luton Airport
v Londýn - Anglie

Luton je velké město, které společně s dvěma dalšími autonomními celky (Bedford a centrální Bedfordshire) vytváří kraj na východě Anglie Bedfordshire. Luton leží zhruba 50 kilometrů severně od hlavního města Londýna. Žije zde 211 000 obyvatel, úředním jazykem je tu angličtina a měnou libra šterlinků. A zrovna teď se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

London Luton Airport - LTN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Londýn
Zkratka letiště London Luton Airport v Londýn - United Kingdom je: LTN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LTN
Jednosměrná letenka

LTN -> Praha
Jednosměrná letenka

Letiště v Lutonu

Mezinárodní letiště London Luton Airport leží 3 kilometry východně od centra města Luton. Nese označení LTN a je čtvrtým největším letištěm v blízkosti Londýna. S 10,5 miliony pasažérů, kteří služeb London Luton Airport využilo v roce 2014, jde o šesté nejzaměstnanější letiště v zemi. Letiště má jednu přistávací dráhu. Dostupnost do města je zajištěna autobusovými linkami, které do Lutonu jezdí každých 10 minut. Do Londýna se z letiště London Luton Airport dá dopravit také a to za pomocí vlaků, jejichž efektivnost má být zvýšena tak, že se sníží doba cesty na 20 minut. Tento plán má být dokončen v roce 2026. Až tedy přistanete s levnými letenkami na London Luton Airport, nemusíte se obávat toho, že byste se nedostali do města.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.83
Londýn - místní čas: 3:35
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.87472, -0.36833


Do Lutonu za turistickými cíli

V Lutonu se konají mnohé festivaly, přičemž nejznámější je Luton Carnival, který je největším jednodenním karnevalem v Evropě. Město se proslavilo výrobou klobouků, jejichž historii můžete vidět v Wardown Park Museum, a také jako sídlo společnosti Vauxhall Motors, která začala vyrábět auta už v roce 1905. V blízkosti Lutonu se nachází velkolepý hrad Someries, který byl postaven v 15. století sirem Johnem Wenlockem, který tu prý dodnes straší. Máte-li raději přírodu, v Lutonu se nachází Whipsnade tree cathedral, což je sbírka stromů a okrasných keřů v blízkosti velké katedrály, Wardown park nebo Stockwoodpark. Rezervujte si levné letenky do Lutonu z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Lutonu

Do Anglie se právě nyní prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Konkrétní destinací je město Luton, které leží nedaleko Londýna. Poznejte anglickou kulturu z první ruky a leťte s levnými letenkami do Lutonu. Doba letu z Prahy do Lutonu je 2 hodiny, které můžete strávit v pohodlí letadla. Zabookujte si levné letenky ještě dnes.


Počasí Londýn

zataženodeštík

9°C

Východ slunce: 6:04

Západ: 19:56

Pátek

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Sobota

slunce

13°C

teplota 15°C 11°C

Neděle

zataženo

14°C

teplota 16°C 13°C

Pondělí

zataženo

14°C

teplota 16°C 12°C

Levná letenka z Prahy na London Luton Airport
Londýn - Anglie

Letiště London Luton Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Londýn - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště London Luton Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist