letadlo ico Levné letenky z Prahy na Dublin Airport
v Dublin v UK - Anglie

Dublin Airport je mezinárodní letiště sloužící Dublinu, od kterého se nachází 10 kilometrů severním směrem v obci Collinstown. Jedná se o nejrušnější letiště v Irsku a nejvytíženější letecký uzel z hlediska osobní dopravy, neboť je tu každý rok obslouženo přes 25 milionů pasažérů. První letenky s IATA značením DUB si sem cestující mohli zakoupit už v roce 1940, kdy bylo Dublin Airport otevřeno. Dnes se skládá ze dvou příletových a vzletových drah z asfaltu a dvou terminálů, označených čísly 1 a 2. Vy se se svou letenkou můžete podívat do obou dvou, protože oba terminály slouží pro domácí i zahraniční cesty, přílety i odlety. Podívat se do Dublinu za málo peněz už nemusí být jenom vaším snem, rezervujte si levné letenky na Dublin Airport s odletem z Prahy za výhodné ceny a je to.

Dublin Airport - DUB

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Dublin v UK
Zkratka letiště Dublin Airport v Dublin v UK - United Kingdom je: DUB

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> DUB
Jednosměrná letenka

DUB -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Dublinu z letiště

Mezinárodní letiště v Dublinu je s městem spojeno intenzivní autobusovou dopravou, kdy zastávku najdete přímo před terminálem. Staví tu například spoje 702, 703, 704-x, 705-x, 726, 735, H1 či 740, takže záleží jen na vás, kam se chcete přepravit. Některé linky vás odvezou i na železniční stanici, odkud můžete pokračovat vlakem. Další možností jsou taxíky, které postávají před dublinským letištěm, ale jejichž služby vás vyjdou trochu dráž, než lístek na hromadnou dopravu. Jestli máte v Irsku své vlastní cíle a plány, na Dublin Airport si snadno můžete vypůjčit auto a vyrazit po své ose. Neváhejte a nepromeškejte svou šanci podívat se do Dublinu za málo peněz, stačí si jen včas rezervovat levné letenky na letiště Dublin Airport s odletem z Prahy. Lze to udělat online.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Dublin v UK - místní čas: 18:54
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 53.42133, -6.27008


Levné letenky na Dublin Airport

Poznejte Dublin na vlastní oči, užijte si jeho památky a kulturu za málo peněz, protože právě teď máte jedinečnou příležitost si koupit levné letenky na Dublin Airport. Levné letenky na mezinárodní letiště Dublin jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online z pohodlí domova, takže pro ně nikam nemusíte. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Dublin asi 2,5 hodiny. Neváhejte a rezervujte si své levné letenky do Dublinu z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.


Počasí Dublin v UK

zataženodeštík

9°C

Východ slunce: 6:18

Západ: 20:30

Pondělí

zataženo

12°C

teplota 13°C 9°C

Úterý

zataženodeštík

10°C

teplota 12°C 9°C

Středa

sluncepolojasno

13°C

teplota 14°C 11°C

Čtvrtek

slunce

12°C

teplota 14°C 10°C

Levná letenka z Prahy na Dublin Airport
Dublin v UK - Anglie

Letiště Dublin Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Dublin v UK - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Dublin Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist