letadlo ico Levné letenky do Southampton

Southampton je anglické město nacházející se v hrabství Hampshire v regionu Jihovýchodní Anglie. Leží na soutoku řek Itchen a Test, které se o kousek dál vlévají do Solentu, asi 120 kilometrů jihozápadně od centra Londýna. Centrum Southamptonu je domovem pro 250 000 lidí, s metropolitní oblastí tu ale žije až 1,5 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou britská libra. Levné letenky do Southamptonu z Prahy jsou za akční ceny, tak si je rezervujte ještě dnes.

Letenky Praha - Southampton

Southampton Airport

Zkratka letiště: SOU
Letenky do Anglie - Southampton

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Southamptonu

Southampton Airport je mezinárodní letiště, které se nachází ve čtvrti Eastleigh přibližně 6,5 kilometru severně od Southamptonu. Vybudováno tu bylo v roce 1957 a jeho IATA kód je SOU. Letiště v Southamptonu má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál pro cestující z domácích i zahraničních destinací. Každoročně je na letišti v Southamptonu odbaveno přes 1,7 milionu lidí. Doprava do města je z letiště v Southamptonu zajištěna formou vlaků. Dále ale můžete jet také autobusem nebo využít služeb taxíků. Zabookujte si levné letenky do Southamptonu z Prahy ještě dnes a leťte do Anglie za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 GBP = 30.19
Southampton - místní čas: 15:46
Časové pásmo: Europe/London (0 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 50.90395, -1.40428
Vzdálenost z Prahy: 1121 km


Do Southamptonu za turistickými cíli

V Southamptonu se nachází mnoho zajímavých míst. Vynechat byste určitě neměli například tudorovské domy v městském centru, dále centrum Civic Centre, ve kterém sídlí městský soud, pevnost Montage of Southampton, městské opevnění, památník Titaniku Titanic Engineers´ Memorial, mořské muzeum, divadlo Mayflower, městskou galerii umění a národní oceánografické muzeum. Southampton navíc leží u velkých řek, můžete se tu tak na břehu posadit a užít si zdejší atmosféru. Objednejte si levné letenky do Southamptonu z Prahy a cestujte do této destinace lacino.

Levné letenky do Southamptonu

Leťte za nízké ceny do Anglie a poznejte zdejší památky, nyní si lze objednat velmi levné letenky do Southamptonu s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Southamptonu asi 5 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Southamptonu z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, zvládne to každý. Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost a zabookujte si levné letenky do Southamptonu z Prahy ještě dnes.


Počasí Southampton

slunce

9°C

Východ slunce: 6:54

Západ: 17:42

Neděle

slunce

10°C

teplota 13°C 7°C

Pondělí

slunce

11°C

teplota 13°C 8°C

Úterý

slunce

11°C

teplota 13°C 7°C

Středa

zataženodeštík

12°C

teplota 14°C 9°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 10°C

Letenka Southampton

Southampton se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Southampton - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Southampton.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist