letadlo ico Levné letenky z Prahy na Robin Hood Airport Doncaster Sheffield
v Doncaster - Anglie

Letiště Robina Hooda se zkratkou DSA se nachází nedaleko města Doncaster v hrabství South Yorkshire v Anglii. Od města Sheffield leží letiště 29 kilometrů. Letiště bylo založeno v roce 1915 a během obou světových válek sloužilo vojenským účelům. Jako letiště Robina Hooda bylo otevřeno až v roce 2005. Jeden terminál a jedna přistávací plocha jsou schopni pojmout až 2,5 miliónů cestujících ročně, ale přesto jich tu cestuje jen kolem 700 000. Pokud chcete být jedním z nich, zakupte si levné letenky s odletem přímo z Prahy.

Robin Hood Airport Doncaster Sheffield - DSA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Doncaster
Zkratka letiště Robin Hood Airport Doncaster Sheffield v Doncaster - United Kingdom je: DSA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> DSA
Jednosměrná letenka

DSA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost z letiště Robina Hooda do města

Před terminálem zastavuje jediný autobusový spoj číslo 91 (2015) do města Doncaster. Problém je, že tato linka jezdí pouze jednou za hodinu a cestovat brzy ráno nebo pozdě večer či o víkendech může být problém. Například v neděli jede první spoj z letiště až v 9:30 a na letiště přijíždí první autobus až v 10:00. Existuje možnost využít i spoje X19, který je tu o chvíli dřív, ale jezdí také pouze jednou za hodinu a jízdenka je trochu dražší. Naproti tomu letenky do této destinace můžete mít velmi levně.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Doncaster - místní čas: 18:43
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 53.48181, -1.00542


Letiště Robina Hooda – zajímavost

Letiště je pojmenováno po legendárním zbojníkovi proto, že původní verze legendy o něm spadá do oblasti lesa Barnsdale v South Yorkshire. Navíc Sherwoodský les je zde s lesem Barnsdale spojený. Otázka názvu letiště vyvolala velký ohlas.

Levné letenky na letiště Robina Hooda

Vydejte se po stopách zbojnické legendy Robina Hooda s levnými letenkami z Prahy. Na anglické letiště Robina Hooda se právě teď prodávají letenky za akční ceny. Doba letu do této destinace je zhruba 2 hodiny a 15 minut, které můžete strávit s levnými letenkami v pohodlí letadla. Zarezervujte si svoje letenky na letiště Robina Hooda ještě dnes.


Počasí Doncaster

slunce

13°C

Východ slunce: 5:57

Západ: 20:09

Pondělí

sluncepolojasno

15°C

teplota 17°C 12°C

Úterý

zataženo

15°C

teplota 18°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

13°C

teplota 15°C 10°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

13°C

teplota 16°C 11°C

Pátek

sluncepolojasno

14°C

teplota 15°C 13°C

Levná letenka z Prahy na Robin Hood Airport Doncaster Sheffield
Doncaster - Anglie

Letiště Robin Hood Airport Doncaster Sheffield je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Doncaster - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Robin Hood Airport Doncaster Sheffield najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist