letadlo ico Levné letenky do Cambridge v UK

Cambridge je město v anglickém hrabství Cambridgeshire asi 80 kilometrů severně od Londýna. Město leží na řece Cam a je známé především díky své univerzitě. Univerzita Cambridge byla založena už v roce 1209 a jedná se o jednu z pěti největších univerzit na světě. Ve městě Cambridge žije necelých 130 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou britská libra. Poznejte staré město Cambridge a nechte se unést zdejší atmosférou díky levným letenkám z Prahy.

Letenky Praha - Cambridge v UK

Cambridge Airport

Zkratka letiště: CBG
Letenky do Anglie - Cambridge v UK

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cambridge

Regionální letiště Cambridge International Airport leží na východním okraji Cambridge asi 3 kilometry od centra města.  Sídlí tu čtyři letecké školy. Letiště bylo otevřeno v roce 1938 a dnes nese označení CBG. Nachází se tu jedna betonová příletová a vzletová dráha a jeden modernizovaný terminál. Každý rok služeb tohoto letiště využije velký počet cestujících a nyní se sem můžete vypravit i vy díky levným letenkám s odletem přímo z Prahy. Dostupnost do města je z letiště Cambridge International Airport zajištěna autobusovými linkami číslo 10, 11, 12 a 77. Další možností je taxi nebo půjčení auta.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Cambridge v UK - místní čas: 19:53
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 52.200001, 0.11667
Vzdálenost z Prahy: 1023 km


Do Cambridge za turistickými cíli

Největším turistickým lákadlem města Cambridge je bezesporu univerzita Cambridge. Nejstarší kolejí na této univerzitě je Peterhouse. Další jsou například Christ’s, Churchill, Clare, Clare Hall,… Ve městě je také cambridgský zámek, univerzitní botanická zahrada, opatství Anglesey, kostel Panny Marie velké, kostel Svatého hrobu, Elyská katedrála a kostel Všech svatých. Přijeďte se na tyto památky podívat na vlastní oči s levnými letenkami z Prahy do Cambridge.

Levné letenky do Cambridge

I dnes lze na světě najít místa, kde to přímo dýchá historií. A přesně tak je tomu ve městě Cambridge v Anglii. Navštívit jej můžete díky levným letenkám s odletem z Prahy, které se snadno a rychle dají rezervovat přes internet. Doba letu je do Cambridge z Prahy asi 2 hodiny letu s levnými letenkami. Rezervujte si levné letenky do Cambridge co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Cambridge v UK

sluncedeštík

13°C

Východ slunce: 11:33

Západ: 1:07

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

11°C

teplota 15°C 6°C

Úterý

zataženo

4°C

teplota 7°C -0°C

Středa

zataženosněžení

0°C

teplota 1°C -2°C

Čtvrtek

zataženodrobné sněžení

0°C

teplota 3°C -3°C

Pátek

slunce

6°C

teplota 10°C 2°C

Letenka Cambridge v UK

Cambridge v UK se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cambridge v UK - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cambridge v UK.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist