letadlo ico Levné letenky do Guernsey

Guernsey je menší ostrov, který se společně s ostrovy Alderney a Sark nachází v Lamanšském průlivu nedaleko břehů Normandie. Společně vytvářejí tzv. Normandské ostrovy a patří britské koruně. Hlavním městem na ostrově je Saint Peter Port, ve kterém žije přes 16 000 lidí. Celkový počet obyvatel na ostrově Guernsey je 65 800. Úředním jazykem je tu angličtina a francouzština, regionálně se používá guernseyština. Měnou je guernseyská libra. Časový posun je tu o +0 hodin. Zakupte si levné letenky na ostrov Guernsey ještě dnes.

Letenky Praha - Guernsey

Guernsey Airport

Zkratka letiště: GCI
Letenky do Anglie - Guernsey

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na ostrově Guernsey

Klima na ostrově Guernsey je mírné, což znamená, že zimy jsou tu mírnějšího charakteru a léta jsou teplá. Průměrná teplota v nejteplejších měsících je kolem 20°C a v únoru, kdy je tu nejvíce chladno, je kolem 6°C. Nejvíce srážek tu padá v zimních měsících.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Guernsey - místní čas: 18:16
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.50853, -0.12574
Vzdálenost z Prahy: 1033 km


Do Guernsey za turistickými cíli

Turisticky nejvíce přitažlivé je hlavní město Saint Peter Port, kde si můžete prohlédnout například hrad Carey, kde během své návštěvy ostrova Guernsey pobývala královna Viktorie s manželem Albertem, Elizabeth College, která byla vytvořena královnou Alžbětou v 16. století, nebo farní kostel St Peter Port. Velmi zajímavý je také hrad Cornet, nacházející se na menším ostrůvku, pevnost Grey, pevnost Hommet nebo kostel svaté Anny. Tohle všechno můžete vidět na vlastní oči, když si včas zakoupíte levné letenky s odletem z Prahy na ostrov Guernsey.

Levné letenky na Guernsey

Poznejte Anglii z tak trochu jiného úhlu pohledu a poleťte se podívat s levnými letenkami na ostrov Guernsey. Tato destinace je velmi nádherná a mezi turisty celkem oblíbená. Nyní se sem prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je s levnými letenkami z Prahy na ostrov Guernsey asi 1,5 hodiny. Určitě si letenky na Guernsey objednávejte co nejdříve.


Počasí Guernsey

slunce

10°C

Východ slunce: 13:12

Západ: 2:43

Pondělí

zataženosněžení

0°C

teplota 1°C -1°C

Úterý

sluncepolojasno

-2°C

teplota 3°C -8°C

Středa

sluncepolojasno

1°C

teplota 6°C -3°C

Čtvrtek

zataženo

4°C

teplota 7°C -0°C

Pátek

sluncepolojasno

4°C

teplota 5°C 3°C

Letenka Guernsey

Guernsey se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Guernsey - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Guernsey.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist