letadlo ico Levné letenky do Dublinu

Dublin je hlavní město Irské republiky, přičemž leží na východním pobřeží při ústí řeky Liffey  do Irského moře v provincii Leinster. Dublin je velmi významné město, které figuruje na seznamu top třiceti měst světa. Populace Dublinu se pohybuje kolem půl milionu obyvatel, v metropolitní oblasti je to potom až 1,8 milionu lidí.  Úředním jazykem Dublinu je stejně jako zbytku státu angličtina a irština, jako měna tu platí euro. Kupte si levné letenky do Dublinu ještě dnes a nebudete litovat.

Letenky Praha - Dublin v UK

Dublin Airport

Zkratka letiště: DUB
Letenky do Anglie - Dublin v UK

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Dublinu


Dublin z Prahy - letenky Irsko za 2349 Kč + sleva 500 Kč
Dublin z Prahy - letenky Irsko za 2349 Kč + sleva 500 Kč

17. 3.  | Na svátek svatého Patrika si pro Vás připravil prodejce letenek Pelikán akci. Do 23:30 19.3.2023 můžete použít slevový kód "CTYRLISTEK" při nákupu letenky a zlevní se Vám letenka do Dublinu o 500 Kč, což je cca 25% sleva na letenky z ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Dublinu

Mezinárodní letiště Dublin Airport se nachází v obci Collinstown přibližně 10 kilometrů severně od Dublinu. Jedná se o nejrušnější letiště v zemi pro osobní přepravu a jedno z nejzaměstnanějších z hlediska nákladní dopravy. Dublin Airport bylo otevřeno v roce 1940 a jeho značení je dnes DUB. Má dvě příletové a vzletové dráhy – jednu betonovou a jednu asfaltovou. Dvěma terminály projde každý rok přes 21,7 milionu cestujících. Po přistání na Dublin Airport se do centra města dostanete snadno velkým počtem autobusových linek, taxíkem nebo půjčeným autem. Do budoucna se plánuje také napojení na metro. (2015)

Dublin v UK
Aktuální kurz: 1 GBP = 26.92
Dublin v UK - místní čas: 13:43
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 53.346557, -6.270311
Vzdálenost z Prahy: 1465 km


Do Dublinu za turistickými cíli

V Dublinu je toho opravdu mnoho k vidění. Za prohlídku určitě stojí zdejší zámek, který byl postaven už ve 13. století na základě požadavků krále Jana Bezzemka. Navštívit byste měli i katedrálu Chrámu Ježíšova, která pochází už z 11. století, což z ní dělá nejstarší budovu v Dublinu, dále katedrálu svatého Patrika, irskou univerzitu, národní muzeum, Customs House, rozhlednu Smithfield Chimney a další. Pokud toto všechno chcete vidět na vlastní oči, stačí, abyste si koupili levné letenky do Dublinu s odletem z Prahy, které vás teď vyjdou na opravdu nízkou cenu.

Levné letenky do Dublinu

Leťte do hlavního města Irské republiky skoro zadarmo! Stačí, abyste si koupili levné letenky do Dublinu, které se teď prodávají opravdu za pakatel a to dokonce s odletem z Prahy. Levné letenky do Dublinu si lze objednat snadno a rychle online, zvládne to opravdu každý. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Dublinu s odletem z Prahy je přibližně 2,5 hodiny. Akční letenky do Dublinu jsou horkým zbožím, proto s jejich rezervací neváhejte.


Počasí Dublin v UK

zataženo

8°C

Východ slunce: 7:13

Západ: 19:47

Pondělí

sluncepolojasno

9°C

teplota 11°C 8°C

Úterý

zataženo

12°C

teplota 14°C 11°C

Středa

zataženoMrholení

12°C

teplota 13°C 11°C

Čtvrtek

zataženodeštík

13°C

teplota 16°C 9°C

Pátek

zataženoMrholení

11°C

teplota 12°C 10°C

Letenka Dublin v UK

Dublin v UK se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dublin v UK - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dublinu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace