letadlo ico Levné letenky z Prahy na Newcastle Airport
v Newcastle upon Tyne - Anglie

Newcastle Airport je mezinárodní letiště v Anglii, které se nachází v blízkosti Woolsingtonu asi 10 kilometrů severozápadně od centra Newcastlu nad Tynou. Toto letiště patří na seznam deseti nejvytíženějších letišť v Anglii, přičemž jeho IATA značení NCL jistě najdete napsané i na své letence do této destinace. Newcastle Airport bylo otevřeno už v roce 1935 a dnes se skládá z jedné příletové a vzletové ranveje z asfaltu, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři jsou potom se svými letenkami obsluhováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 4,5 milionu. Jedním z nich můžete snadno být i vy, když si včas rezervujete levné letenky na mezinárodní letiště Newcastle Airport v Newcastlu nad Tynou z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Newcastle Airport - NCL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Anglie - Newcastle upon Tyne
Zkratka letiště Newcastle Airport v Newcastle upon Tyne - United Kingdom je: NCL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> NCL
Jednosměrná letenka

NCL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Newcastlu z letiště

Z letiště Newcastle Airport se dostanete nejrychleji zelenou linkou metra, která má stanici kousek od terminálu. Cesta metrem potom trvá přibližně 20 až 50 minut. Další možností jsou autobusové linky, například číslo 131 či 353, které vás odvezou do Newcastlu nebo do okolních obcí. Samozřejmě můžete jet i bez čekání, pokud si připlatíte za taxíka nebo si pronajmete auto v autopůjčovně. Dostupnost z letiště Newcastle je velmi dobrá, tak se neobávejte a zabookujte si levné letenky na letiště Newcastle z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Newcastle upon Tyne - místní čas: 18:58
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 55.0375, -1.69167


Levné letenky na Newcastle Airport

Dopřejte si dovolenou v Anglii s poznáváním památek a to za málo peněz. Nyní máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na mezinárodní letiště Newcastle Airport s odletem z Prahy, které najdete ve městě Newcastle nad Tynou. Tyto levné letenky na letiště Newcastle si můžete rezervovat snadno a rychle přes internet. Průměrná doba letu je z Prahy na Newcastle Airport 2,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho nečekejte, protože akční letenky na letiště Newcastle z Prahy jsou velmi rychle vyprodané.


Počasí Newcastle upon Tyne

zataženo

12°C

Východ slunce: 5:55

Západ: 20:15

Pondělí

sluncepolojasno

14°C

teplota 16°C 11°C

Úterý

zataženo

11°C

teplota 14°C 8°C

Středa

sluncepolojasno

10°C

teplota 12°C 8°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

12°C

teplota 15°C 9°C

Pátek

slunce

12°C

teplota 13°C 11°C

Levná letenka z Prahy na Newcastle Airport
Newcastle upon Tyne - Anglie

Letiště Newcastle Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Newcastle upon Tyne - Anglie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Newcastle Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist