letadlo ico Levné letenky do Dundee

Dundee je město ve východním Skotsku, při ústí řeky Tay do Severního moře. Je to čtvrté největší město Skotska a padesátá první nejzalidněnější plocha ve Spojeném království. V Dundee žije necelých 150 000 obyvatel, kteří tu mluví anglicky a skotsky. Měnou je tu stejně jako ve zbytku Spojeného království libra šterlinků. Pojeďte do města Dundee a poznejte s levnými letenkami krásy tohoto skotského města.

Letenky Praha - Dundee

Dundee Airport

Zkratka letiště: DND
Letenky do Anglie - Dundee

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Dundee

Letiště Dundee Airport se nachází asi 3 kilometry jihozápadně od centra Dundee na břehu řeky Tay. Letiště tu bylo otevřeno v roce 1963 a dnes nese označení DND. Dundee Airport má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jednu budovu terminálu, kterou ročně projde kolem 22 000 cestujících. Přímo u terminálu nestaví žádná místní doprava, ale na vlak i autobus se dostanete krátkou jízdou taxíkem. Určitě se nemusíte bát, že byste po přistání s levnými letenkami z Prahy nedostali do města.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Dundee - místní čas: 18:38
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.50853, -0.12574
Vzdálenost z Prahy: 1033 km


Do Dundee za turistickými cíli

Bezesporu nejzajímavější stavbou města Dundee je železniční most přes řeku Tay, který měří 3,5 kilometru. První most byl na tomto místě otevřen už v roce 1878, dnes je to jeho druhá konstrukce. Největší turistickou atrakcí v Dundee je ale loď RRS Discovery, která nesla Roberta Falcona Scotta a Ernesta Shackletona na jejich první úspěšnou misi do Antarktidy na počátku 20. století. V Dundee za návštěvu stojí také budova zdejší univerzity. Udělejte si výlet do města Dundee, s levnými letenkami na to máte.

Levné letenky do města Dundee

Skotsko je země netušených možností a krás, které vy můžete vidět na vlastní oči, když si pořídíte levné letenky do Dundee. Do Skotska si lze zamluvit na internetu levné letenky s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do města Dundee je s levnými letenkami zhruba 2,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky do Dundee, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Dundee

sluncepolojasno

10°C

Východ slunce: 5:57

Západ: 20:24

Pondělí

zataženo

13°C

teplota 15°C 11°C

Úterý

zataženodeštík

9°C

teplota 10°C 8°C

Středa

sluncepolojasno

12°C

teplota 14°C 8°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

13°C

teplota 16°C 10°C

Letenka Dundee

Dundee se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dundee - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dundee.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist