letadlo ico Levné letenky do Chania

Chania je řecké město ležící na ostrově Kréta ve Středozemním moři. Město Chania bylo až do roku 1972 hlavním městem ostrova, nyní je s více než 50 000 obyvateli druhé největší. Mluví se tu řecky a platnou měnou je euro (2015). Do přístavu Chania se právě prodávají letenky za akční ceny.

Letenky Praha - Chania

Mezinárodní letiště Chania

Ve městě Chania se nachází druhé z jediných dvou letišť na ostrově Kréta. Mezinárodní letiště Chania International Airport s označením CHQ bývá též nazýváno „Daskalogiannis“ podle Kréťana, který se v 18. století vzbouřil proti osmanské nadvládě. Toto letiště je bránou do západní části ostrova a ročně jej využije skoro 2,5 miliónů cestujících. Do zhruba 14 kilometrů vzdáleného města Chania se lze dopravit autem, taxíkem nebo místní autobusovou dopravou. Autobusy z letiště jezdí 7x denně a cesta trvá asi půl hodiny. Chania je pro každého nyní dostupná s levnými letenkami z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.53
Chania - místní čas: 10:08
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 35.512218, 24.01556
Vzdálenost z Prahy: 1796 km


Do města Chania za turistickými cíli

Město Chania se dá rozdělit na dvě části – staré a moderní město. Stará část města sousedí se starým přístavem, okolo kterého bylo v 16. století postaveno benátské opevnění, jehož části dodnes přetrvaly. Za zhlédnutí stojí také staré náměstí Eleftherios Venizelos a historické úzké uličky ve čtvrti Topanas. Ale i v novější městské části lze najít například biskupskou rezidenci nebo veřejné zahrady z 19. století. Mnoho zajímavých míst ve městě Chania můžete vidět s levnými letenkami z Prahy.

Levné letenky do Chanie na Krétě

S levnými letenkami se na Krétu může podívat každý. Letenky se nyní prodávají za velmi nízkou cenu s odletem z Prahy a přistáním v řeckém městě Chania. Doba letu do Chanie je 2 hodiny a 45 minut. Neváhejte si rezervovat svoje levné letenky z Prahy ještě dnes.


Počasí Chania

zataženoMrholení

12°C

Východ slunce: 7:36

Západ: 17:04

Středa

zataženoMrholení

9°C

teplota 11°C 8°C

Čtvrtek

sluncepolojasnoMrholení

10°C

teplota 12°C 9°C

Pátek

sluncepolojasno

13°C

teplota 15°C 11°C

Sobota

zataženoMrholení

13°C

teplota 16°C 11°C

Letenka Chania

Chania se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chania - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chania.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist