letadlo ico Levné letenky do Zakynthos

Zakynthos je třetí největší ostrov z Jónských ostrovů na západní straně Řecka v Jónském moři. Ostrov Zakynthos je podle pověsti pojmenován podle syna mytického vládce Dardana. Na ostrově je největším městem stejnojmenné Zakynthos, kde žije necelých 17 000 lidí z celkového počtu 41 000 obyvatel na ostrově. Stejně jako ve zbytku státu i zde úředním jazykem řečtina a měnou euro (2015). A právě nyní se do této oblíbené destinace dají koupit velmi levné letenky z Prahy.

Letenky Praha - Zakynthos

Zakynthos International Airport, (Dionysios Solomos)

Zkratka letiště: ZTH
Letenky do Řecka - Zakynthos

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na ostrově Zakynthos

Klima je na ostrově Zakynthos středomořské. To znamená, že jsou tu velmi teplá léta s minimem srážek, kdy se teploty průměrně pohybují kolem 30°C. Naproti tomu v zimě, kdy je tu teplota 12°C prší velmi často. Lepší je tedy levné letenky objednávat na letní měsíce.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.35
Zakynthos - místní čas: 6:45
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 37.791389, 20.895281
Vzdálenost z Prahy: 1461 km


Na Zakynthos za turistickými cíli

Ostrov Zakynthos je velmi oblíbenou turistickou destinací díky svým bílým plážím a čisté vodě. Nedaleko pobřeží se také nachází velký počet potopených lodí, které slibují nevšední zážitek pro potápěče. Mezi nejnavštěvovanější letoviska patří například Sostis, Alykes, Argasi, Kalamaki, Amoudi a Laganas. Na Zakynthos se jezdí také za turistikou a přírodou – na pobřeží tu chodí klást vejce mořská želva Caretta. V hlavním městě ostrova Zakynthos, které leží jen 6 kilometrů od letiště, na kterém přistanete s levnými letenkami, můžete vidět například katedrálu svatého Dionýsa, která vydržela i silné zemětřesení z roku 1953.

Levné letenky na ostrov Zakynthos

Exotické Řecko si nyní může dopřát každý. Na ostrov Zakynthos se prodávají levné letenky s odletem z Prahy a navíc se dají rezervovat snadno a rychle online. Průměrná doba letu z Prahy na Zakynthos s levnými letenkami je 2,5 hodiny. Strávit je můžete v pohodlí letadla. Neváhejte a zabookujte si levné letenky na ostrov Zakynthos ještě dnes.


Letenka Zakynthos

Zakynthos se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Zakynthos - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Zakynthos.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist