letadlo ico Levné letenky do Santorini

Santorini je souostroví nacházející se na jižním okraji Egejského moře asi 110 kilometrů severně od Kréty. Ostrov, který bývá též nazýván Théra, je pozůstatkem sopečné kaldery a zároveň je to nejjižnější ostrov souostroví Kyklady. Hlavním městem ostrova Santorini je Firá. Na Santorini žije přes 15 500 obyvatel, úřední jazykem je tu řečtina a měnou euro. Santorini patří pod Řecko a časové pásmo je tu +2 hodiny. Na nic nečekejte a objednejte si levné letenky na ostrov Santorini s odletem z Prahy teď hned.

Letenky Praha - Santorini

Santorini Airport

Zkratka letiště: JTR
Letenky do Řecka - Santorini

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Santorini


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyPodnebí na Santorini

Klima na ostrově Santorini je jako jedno z mála v Evropě suché pouštní. Přesto se tu střídají dvě roční období a to od dubna do října, kdy je tu teplo a sucho s teplotami kolem 30°C, které je vystřídáno deštivou sezónou od listopadu do března. Úhrn srážek je na Santorini kolem 38 centimetrů ročně. Levné letenky na ostrov Santorini si objednávejte spíše na letní období.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.4
Santorini - místní čas: 7:00
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 36.392611, 25.461219
Vzdálenost z Prahy: 1762 km


Na Santorini za turistickými cíli

Hlavním důvodem, proč lidé na ostrov Santorini létají, jsou čisté pláže, teplé moře a poklidná atmosféra. Podél pobřeží může najít každý svůj vysněný ráj. Nejznámější vesnicí ostrova je Megalochori, kde můžete vidět věž se zvonky, podívat se můžete ale i na starověké město Thera, osadu z doby minojské Akrotiri, nebo vesnici Imerovigli, které se pro její nádherný výhled říká „balkón do Egejského moře“. S levnými letenkami na ostrov Santorini si určitě užijete skvělou dovolenou.

Levné letenky na Santorini

Na luxusní dovolenou v Řecku teď máte i vy a to díky levným letenkám na ostrov Santorini. Letenky na Santorini lze zakoupit online a to snadno a rychle klidně hned teď. Let na Santorini trvá 2 hodiny a 40 minut, pokud poletíte z Prahy. Santorini je obecně velmi oblíbená turistická destinace, tak si levné letenky na Santorini kupte už dnes.


Letenka Santorini

Santorini se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Santorini - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Santorini.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace