letadlo ico Levné letenky do Mykonos Island

Ostrov Mykonos se nachází v Egejském moři v souostroví Kyklady pod správou Řecka. Ostrovu se říká také Chora a jeho přezdívá je „Ostrov větrů“. Hlavní město Mykonosu nese stejné jméno jako celý ostrov a žije v něm většina z 10 000 obyvatel ostrova. Úředním jazykem ostrovu Mykonos je řečtina a měnou euro. Časové pásmo ostrova je +2 hodiny. Zabookujte si levné letenky na Mykonos ještě dnes.

Letenky Praha - Mykonos Island

Mykonos Island National Airport

Zkratka letiště: JMK
Letenky do Řecka - Mykonos Island

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na Mykonosu

Klima na ostrově Mykonos je středomořské. Průměrné teploty v létě se pohybují kolem 28°C, ale často mohou vyšplhat až na tropických 40°C. Slunce tu svítí až 300 dní v roce. V zimě jsou tu teploty kolem 15°C a v období od února do března tu prší. V zimě tu vanou větry z východu a v létě chladí ostrov větry ze severu. Levné letenky na Mykonos si objednávejte spíše na sezónu.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.84
Mykonos Island - místní čas: 2:25
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 37.44529, 25.32872
Vzdálenost z Prahy: 1652 km


Na Mykonos za turistickými cíli

Ostrov Mykonos je lákavou turistickou destinací především kvůli teplému moři a příjemné atmosféře. Ostrov je víceméně tvořen žulou, příliš vegetace a přírody obecně tu tedy nečekejte. Na druhou stranu na Mykonosu uvidíte klasické řecké domy a obyčejný život zdejších lidí. Ochutnat tu můžete i místní kuchyni nebo si v hlavním městě Mykonosu prohlédněte radnici. Určitě s objednáváním letenek na Mykonos neváhejte, jsou totiž rychle pryč.

Levné letenky na ostrov Mykonos

Dopřejte si tu pravou dovolenou a to na ostrově Mykonos v Řecku. Pořiďte si levné letenky na Mykonos a koupejte se už zítra v Egejském moři. Letenky na Mykonos ale velmi rychle mizí, tak si je rezervujte co nejdříve. Lze to udělat snadno online. Průměrná doba letu na ostrov Mykonos z Prahy je 3,5 hodiny. Dovolená na vás čeká.


Letenka Mykonos Island

Mykonos Island se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Mykonos Island - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Mykonos Island.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist