letadlo ico Levné letenky do Kavala

Kavala je město nacházející se na pobřeží Kavalského zálivu v řecké Makedonii. Leží tedy na severovýchodě Řecka a je hlavním městem stejnojmenného územního celku. Celková populace Kavaly je přibližně 70 000 lidí. Úředním jazykem je tu řečtina a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Poleťte s levnými letenkami do Kavaly z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Kavala

Kavala International Airport, Megas Alexandros

Zkratka letiště: KVA
Letenky do Řecka - Kavala

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kavale

Mezinárodní letiště Kavala International Airport "Alexander the Great" je pojmenované po makedonském dobyvateli Alexandrovi Velikém a leží v obci Nestos asi 30 kilometrů východně od Kavaly. Otevřeno bylo v roce 1981 a jeho IATA značení je KVA. Letiště Kavala má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kterým každý rok projde kolem 400 000 cestujících. Podívejte se na letiště Kavala i vy s levnými letenkami do Kavaly z Prahy. Dostupnost do města je zajištěna autobusy a taxíky. Kromě toho si také můžete zapůjčit auto.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.26
Kavala - místní čas: 18:55
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 40.93972, 24.401939
Vzdálenost z Prahy: 1278 km


Do Kavaly za turistickými cíli

Mezi dominantní stavby Kavaly patří jistě kavalský hrad neboli citadela, který se nachází nad městem. Byl postaven v byzantském období, ale jeho současná podoba se ustálila v 15. století. Dalším zajímavým prvkem je starý akvadukt Kamares, který je postavený v římském období. Několikrát byl přestavován – nejvíce za vlády osmanského sultána Sulejmana Překrásného. Z osmanské nadvlády pochází také Imaret, který je klasickým zástupcem islámské architektury. Přijeďte za památkami nebo za písečnými plážemi s levnými letenkami do Kavaly.

Levné letenky do Kavaly

Chcete se podívat do řecké Makedonie a užít si dovolenou u moře? Tak si kupte levné letenky do Kavaly. Letenky do Kavaly jsou s odletem přímo z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online. Průměrná doba letu do Kavaly je 6 hodin a 15 minut. Objednejte si levné letenky do Kavaly z Prahy ještě dnes.


Počasí Kavala

zataženo

12°C

Východ slunce: 7:02

Západ: 18:08

Čtvrtek

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 8°C

Pátek

sluncepolojasno

10°C

teplota 12°C 8°C

Sobota

slunce

10°C

teplota 13°C 7°C

Neděle

sluncepolojasno

11°C

teplota 14°C 9°C

Pondělí

slunce

15°C

teplota 16°C 13°C

Letenka Kavala

Kavala se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kavala - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kavala.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist