letadlo ico Levné letenky do Alexandroupolis

Alexandrupoli je město nacházející se na severovýchodě Řecka asi 40 kilometrů západně od hranice s Tureckem na pobřeží Egejského moře. Leží v Thrákii a je to hlavní město okresu Evros, přičemž na okraji tohoto města protéká řeka. V Alexandroupoli žije přes 72 000 obyvatel, kteří tu mluví řecky a platí eurem. Až do roku 1919 se město nazývalo Dedeağaç. Kupte si levné letenky do Alexandroupoli z Prahy a vyrazte sem za poznáním.

Letenky Praha - Alexandroupolis

Dimokritos Airport

Zkratka letiště: AXD
Letenky do Řecka - Alexandroupolis

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Alexandroupoli

Letiště Alexandroupoli Airport "Dimokritos" leží ve vesnici Apalos přibližně 7 kilometrů východně od centra Alexandroupoli. Letiště bylo otevřeno už v roce 1944 a v roce 1955 se stalo mezinárodním. Je pojmenováno po řeckém filosofovi Demokritovi. Letiště Alexandroupol má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu, kde každý rok dosedají letadla s více než 316 000 cestujícími, kteří jsou tu potom odbaveni v jednom terminálu. Doprava do města je po přistání s levnými letenkami do Alexandropoli z Prahy zajištěna místní dopravou, taxíky a vypůjčením aut.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Alexandroupolis - místní čas: 17:25
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 40.8475, 25.874439
Vzdálenost z Prahy: 1358 km


Do Alexandroupoli za turistickými cíli

Symbolem tohoto města je dochovaný maják, který se tyčí nedaleko čistého moře. V teplé vodě se můžete vykoupat a dovolenou si užít na místních veřejných plážích, jako je ta s červenými kameny nazvaná Red Rock´s Beach.  Za prohlídku v Alexandroupoli stojí také místní kostel a přístav nebo církevní muzeum. Podívejte se do Řecka s levnými letenkami do Alexandroupoli z Prahy a určitě s jejich rezervací neotálejte.

Levné letenky do Alexandroupoli

Vydejte za sluníčkem do Řecka a užijte si tu pravou dovolenou Alexandroopoli. Když si pořídíte levné letenky do Alexandrupoli s odletem z Prahy, poletíte do této destinace přibližně 6,5 hodin. Akční letenky do Alexandroopoli jsou dostupné pro kohokoliv, musíte si je jenom včas rezervovat, protože jsou hodně rychle vyprodané.


Letenka Alexandroupolis

Alexandroupolis se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Alexandroupolis - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Alexandroupolis.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist