letadlo ico Levné letenky do Leros

Leros je řecký ostrov, který se nachází v souostroví Dodecanese v Egejském moři asi 320 kilometrů jihovýchodně od Athén. Na ostrově žije přes 200 000 obyvatel, přičemž přibližně 2 600 jich je v hlavním městě Agia Marina, které leží na západním pobřeží. Úředním jazykem je na Lerosu řečtina, měnou euro, stejně jako ve zbytku Řecka. Časové pásmo Lerosu je +2 hodiny. Kupte si levné letenky na Leros s odletem z Prahy a užijte si tu pravou dovolenou.

Letenky Praha - Leros

Leros Island National Airport

Zkratka letiště: LRS
Letenky do Řecka - Leros

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na Lerosu

Klima na ostrově Leros je středomořské. Léta jsou tu horká, kdy teploty šplhají k tropickým 30°C, zimy jsou mírné a částečně deštivé s teplotami kolem 10°C. Levné letenky na ostrov Leros s odletem z Prahy si kupujte spíše na teplé letní měsíce, kdy tu skoro neustále svítí slunce.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.26
Leros - místní čas: 17:36
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 37.133331, 26.85
Vzdálenost z Prahy: 1749 km


Na Leros za turistickými cíli

Ostrov Leros představuje dovolenkový ráj, kde se můžete zrelaxovat a užít si klid. Pobřeží nabízí písečné pláže a teplé moře. Na Lerosu lze provozovat jak pěší turistiku, tak například potápění. Kromě vodních radovánek ostrov nabízí také některé krásné budovy, jako je například kostel v hlavním městě Agia Marina, nebo středověký hrad rytíře Jana. Přijeďte s levnými letenkami na Leros z Prahy a odpočiňte si od každodenní práce, teď vás to vyjde opravdu za pakatel.

Levné letenky na ostrov Leros

Chcete si udělat hezkou dovolenou v Řecku? Tak se zkuste letět podívat na ostrov Leros. Levné letenky na ostrov Leros jsou teď za opravdu nízké ceny a to dokonce s odletem z Prahy. Akční letenky na Leros jsou horkým zbožím, proto s jejich rezervací určitě neváhejte. Průměrná doba letu s levnými letenkami na ostrov Leros je 2,5 hodiny. Zabookujte si levné letenky na Leros z Prahy ještě dnes.


Letenka Leros

Leros se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Leros - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Leros.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist