letadlo ico Levné letenky do Samos Island

Samos je ostrov nacházející se ve východní části Egejského moře u pobřeží Malé Asie, od které je oddělen asi 1,5 kilometru širokým průlivem. Tento řecký ostrov je samostatnou regionální jednou patřící pod region Severní Egeis. Hlavním městem je stejnojmenné město Samos, ve kterém žije přes 6 000 obyvatel. Celkem je na ostrově 33 000 lidí. Úředním jazykem je tu řečtina, měnou euro. Časové pásmo Samu je +2 hodiny. Rezervujte si levné letenky na Samos z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Samos Island

Samos International Airport (Aristarchos of Samos)

Zkratka letiště: SMI
Letenky do Řecka - Samos Island

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na Samosu

Klima na ostrově Samos je mírné a vlhké v zimě, v létě horké a suché. Samos je považován za jedno z nejslunečnějších míst v Evropě se svými 3 300 hodinami slunečního svitu ročně. V létě se teploty pohybují kolem 30°C a v zimě kolem 10°C. Levné letenky na ostrov Samos si objednávejte spíše na letní období.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.84
Samos Island - místní čas: 3:56
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 37.75, 26.98333
Vzdálenost z Prahy: 1696 km


Za turistickými cíli na ostrov Samos

Turisté na ostrov Samos míří především kvůli koupání a opalování. Nacházejí se tu pláže, kde si můžete užít vodní radovánky i relaxaci a klid. Až vás ale ležení u vody omrzí, zajděte se podívat na dvě antické památky na ostrově Samos, které jsou od roku 1992 zapsané na seznamu dědictví UNESCO. Jedná se o pevnost Pythagoreion a chrám Héraion, který byl ve své době jedním z největších v Řecku. Mezi další zajímavá místa na ostrově Samu patří klášter Vronda, ortodoxní kostel ve městě Kokkari a kostel Agios ve městě Karlovasi. Leťte s levnými letenkami na ostrov Samos už zítra.

Levné letenky na ostrov Samos

Zakupte si právě teď levné letenky na Samos a vyrazte na dovolenou do Řecka jen kousek od Turecka. Levné letenky na ostrov Samos teď seženete levně přímo z Prahy. Rezervovat si je lze online. S letenkami na Samos poletíte z Prahy přibližně 2 hodiny a 40 minut a to v pohodlném letadle. Neváhejte se zabookováním.


Letenka Samos Island

Samos Island se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Samos Island - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Samos Island.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist