letadlo ico Levné letenky do Araxos / Patras

Araxos Airport, známé také jako Agamemnonovo letiště, je napůl vojenské napůl civilní letiště na západě Řecka. Slouží převážně pro západní Peloponés a 45 kilometrů vzdálené město Patras. Jedná se o letiště menšího charakteru s jednou přistávací dráhou a terminálem, kterým ročně projde kolem 35 000 pasažérů. A pokud chcete být jedním z nich, nezapomeňte si rezervovat své levné letenky.

Letenky Praha - Araxos / Patras

Araxos Airport

Zkratka letiště: GPA
Letenky do Řecka - Araxos / Patras

Najdi nejlevnější letenku

Doprava do města z letiště Araxos Airport

Dopravit se do města z letiště Araxos Airport je stejně snadné, jako zakoupení levných letenek do Peloponés. Jízdenky na autobus lze pohodlně rezervovat na webové stránce letiště, přičemž vás vyjdou přibližně na 15 euro. Podobně je to i s taxíky, kde jízdné pro 1-4 lidi vyjde na 50 euro. Další možností je vypůjčení auta na letišti Araxos Airport.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.14
Araxos / Patras - místní čas: 6:28
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 38.244438, 21.73444
Vzdálenost z Prahy: 1439 km


Levné letenky na letiště Araxos Airport

Do slunného Řecka se právě nyní dají pořídit levné letenky za akční ceny. Levné letenky lze zabookovat snadno a rychle online a to s odletem z Prahy. Doba letu na letiště Araxos Airport v Řecku je zhruba 2,5 hodiny, které můžete s levnými letenkami strávit v pohodlí. Rezervujte levné letenky z Prahy do Araxos Airport ještě dnes.


Počasí Araxos / Patras

slunce

13°C

Východ slunce: 7:03

Západ: 18:26

Středa

slunce

16°C

teplota 18°C 14°C

Čtvrtek

slunce

15°C

teplota 16°C 13°C

Pátek

zataženo

15°C

teplota 16°C 13°C

Sobota

slunce

15°C

teplota 16°C 14°C

Letenka Araxos / Patras

Araxos / Patras se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Araxos / Patras - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Araxos / Patras.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist