letadlo ico Levné letenky z Prahy na Portela Airport
v Lisabon - Portugalsko

Lisbon Humberto Delgado Airport, známé také jako Lisabon-Portela Airport, je mezinárodní letiště sloužící portugalskému hlavnímu městu Lisabonu, od kterého se nachází přibližně 7 kilometrů severním směrem. Je to nejdůležitější letiště Portugalska a jeden z největších leteckých uzlů v Evropě. Letiště Portela se poprvé otevřelo v roce 1942 a jeho IATA značení je dodnes LIS. Jistě ho budete mít napsané i na své letence společně s názvem Lisbon Humberto Delgado Airport. Mezinárodní letiště Lisbon - Portela má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a pasažéři jsou tu odbavováni v celkem dvou terminálech značených čísly 1 a 2. Oba slouží cestujícím z domácích i zahraničních destinací, ale pasažéři z Prahy jsou většinou odbavováni se svými letenkami v terminálu 1. Přidejte se ke 20 milionům spokojených pasažérů každý rok a ušetřete na cestě do Portugalska, stačí si včas rezervovat levné letenky na mezinárodní letiště Lisbon Humberto Delgado Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Portela Airport - LIS

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Portugalska - Lisabon
Zkratka letiště Portela Airport v Lisabon - Portugal je: LIS

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LIS
Jednosměrná letenka

LIS -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Lisabonu z letiště Lisbon Humberto Delgado Airport

Nejrychlejší přepravu z letiště Portela Airport do města představuje červená linka metra, která jezdí do centra Lisabonu každých 10 minut a cesta jí trvá kolem 16 minut. Využít také můžete služeb autobusových spojů, kdy podle destinace, kam chcete jet, lze nastoupit do autobusu číslo 783, 705, 722, 744 či noční linky 208. K dispozici na Lisbon Humberto Delgado Airport jsou vám také autpůjčovny, kdybyste chtěli jet za vlastními cíli, a taxíky, které vás odvezou bez čekání, kamkoliv budete chtít. Užijte si dovolenou v Portugalsku a neplaťte moc za letenky, stačí si objednat levné letenky na letiště Lisabon, které jsou s odletem z Prahy a nyní za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.46
Lisabon - místní čas: 14:38
Časové pásmo: Europe/Lisbon (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 38.78131, -9.13592


Levné letenky na Lisbon Humberto Delgado Airport

Strávit dovolenou u moře v Portugalsku už nemusí být jenom sen, stačí si rezervovat levné letenky na mezinárodní letiště Lisbon Humberto Delgado Airport v Lisabonu a máte vystaráno. Levné letenky na letiště Lisabon-Portela jsou dostupné online, snadno si je rezervujete kliknutím myši, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je potom z Prahy na Lisbon Humberto Delgado Airport zhruba 3,5 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si své levné letenky na letiště Lisabon-Portela z Prahy ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na Portela Airport
Lisabon - Portugalsko

Letiště Portela Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Lisabon - Portugalsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Portela Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist