letadlo ico Levné letenky do Lisabonu

Lisabon je hlavním městem Portugalska a nachází se na východě státu na pobřeží Atlantského oceánu. V tomto přístavním městě žije přes půl milionu obyvatel. S přilehlou aglomerací je to potom přes 3 miliony. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou euro. Právě nyní jsou letenky do Lisabonu velmi levné.

Letenky Praha - Lisabon

Portela Airport

Zkratka letiště: LIS
Letenky do Portugalska - Lisabon

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Lisabonu


Lisabon z Prahy - letenky do Portugalska za 2032 Kč, z Vídně za 1295 Kč
Lisabon z Prahy - letenky do Portugalska za 2032 Kč, z Vídně za 1295 Kč

12. 12.  |Lisabon je portugalské hlavní město na západním pobřeží Portugalska s historií sahající až do 12. století. Je to jedno z nejstarších měst v Evropě a jeho kulturní dědictví je obdivuhodné. Město je plné ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Lisabonu a cesta do centra (2015)

Letiště Lisabon-Portela se nachází sedm kilometrů od centra Lisabonu. Celkem je tvořeno dvěma dráhami a dvěma terminály. Do centra Lisabonu se lze dostat například metrem, jehož červená dráha vede přímo z letiště do jádra města. Jízdenka stojí 1,40 euro a vratná kartička, na kterou se jízdenka nahrává, 0,5 euro. Jako většina stanic se i metro nachází v zóně L. Metro jezdí na letiště od roku 2012 a to na terminál 1 – na terminál 2 se lze dostat bezplatným autobusem, který mezi terminály jezdí. Cestovat po Lisabonu je stejně levné jako letět s levnými letenkami do této destinace.

Lisabon
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.83
Lisabon - místní čas: 21:19
Časové pásmo: Europe/Lisbon (0 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 38.726349, -9.14843
Vzdálenost z Prahy: 2243 km


Letecky do Lisabonu za památkami

Bezesporu nejzajímavější pamětihodností Lisabonu je hrad Castelo do Sao Jorge, který ční nad městem. Tato národní památka nabízí nejen historickou prohlídku, ale také krásné vyhlídky. V Lisabonu je i nejdelší most v Evropě a největší oceanárium v Evropě. Dále za pozornost stojí Belémská věž, diamantový dům, klášter řádu sv. Jeronýma v Belému, lisabonský akvadukt nebo náměstí Praca Dom Pedro IV., kde se nachází budova Národního divadla. Všechny tyto památky můžete vidět na vlastní oči, když si zakoupíte levné letenky do Lisabonu.

Doprava po Lisabonu

V Lisabonu se dá pohodlně cestovat metrem, ale také například autobusy, tramvajemi nebo příměstskými vlaky. Jistou raritou jsou lisabonské lanovky, které nabízejí výhled na metropoli. A stejně, jako by turisté neměli přehlédnout tramvajovou trasu číslo 28, která jezdí až přímo k Castelo do Sao Jorge, pozornost by jistě také měli věnovat levným letenkám do Lisabonu.

Levné letenky do Lisabonu

Návštěva portugalského hlavního města Lisabonu je s levnými letenkami z Prahy snadná. Ceny levných letenek jsou opravdu nízké a zároveň letenky zaručují cestu jen na 3,5 hodiny letu. Do Lisabonu se dá letět s levnými letenkami z Prahy za pakatel.


Letenka Lisabon

Lisabon se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Lisabon - Portugalsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Lisabonu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace