letadlo ico Levné letenky z Prahy na Madeira Airport
v Funchal - Portugalsko

Mezinárodní letiště na Madeiře se nachází u města Santa Cruz asi 22 kilometrů od hlavního města Funchalu. Jelikož ostrov Madeira je velmi členitý a nebyla zde dostatečně dlouhá rovná plocha na přistávání, vznikla zde pozoruhodná stavba. Přistávací plocha letiště na Madeiře byla dlouhá jen 1600 metrů, dokud nebyla po roce 2000 prodloužena na stávajících 2777 metrů. Šířka činí 45 metrů. Jelikož dráhu nebylo kam prodlužovat, vznikl na Madeiře jakýsi most na betonových pilířích, na kterém nyní letadla přistávají. Pod tímto mostem vede dálnice. Díky levným letenkám z Prahy tak můžete zažít dobrodružství už při přistávání. Letiště na Madeiře funguje od roku 1964.

Madeira Airport - FNC

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Portugalska - Funchal
Zkratka letiště Madeira Airport v Funchal - Portugal je: FNC

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> FNC
Jednosměrná letenka

FNC -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost města Funchalu z letiště Madeira (2015)

Z mezinárodního letiště Madeira nebo též Letiště Funchal či Letiště Santa Catarina, se do hlavního města dostanete asi za čtvrt hodiny. K přepravě zde slouží aerobusy nebo taxíky, s nimiž vás jízda vyjde cca na 5 eur, popřípadě se lze vypravit linkovými autobusy – linky 53, 78, 113, 20, 208 a 156 staví přímo u letiště. Jízdenka na autobus vyjde cca na 2,5 eura. Dobrá dostupnost je nyní i u levných letenek do této destinace.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.93
Funchal - místní čas: 2:20
Časové pásmo: Europe/Lisbon (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 32.69778, -16.77444


Levné letenky na Madeiru

I do tropického ráje jako je Madeira se dají sehnat levné letenky a to přímo z Prahy. Doba letu z Prahy na letiště v Madeiře se pohybuje kolem 4,5 hodiny. Často se létá s přestupem v Lisabonu. Tento čas lze s levnými letenkami na Madeiru strávit v pohodlí. Ušetřete s levnými letenkami a podívejte se na Madeiru.


Počasí Funchal

sluncepolojasno

23°C

Východ slunce: 10:13

Západ: 21:53

Pátek

slunce

24°C

teplota 27°C 19°C

Sobota

slunce

24°C

teplota 28°C 20°C

Neděle

sluncepolojasno

26°C

teplota 29°C 21°C

Pondělí

zataženoMrholení

18°C

teplota 19°C 17°C

Levná letenka z Prahy na Madeira Airport
Funchal - Portugalsko

Letiště Madeira Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Funchal - Portugalsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Madeira Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist