letadlo ico Letenky do Maroka
Morocco


Krakov z Prahy - letenky za 1106 Kč a třeba z dál
Krakov z Prahy - letenky za 1106 Kč a třeba z dál

15. 5.  |Krakovské letiště je známé svými levnými letenkami, ale i Krakov samotný stojí za návštěvu. Nyní máte možnost si zaletět do Krakova za krásných 11 stovek a třeba využít i nějakou akci na letenky z Krakova po ... Podrobnosti


Další akční letenkyKrálovství Maroko se nachází v nejzazším severozápadním cípu Afriky a jeho pobřeží leží na okraji Atlantického moře. Hlavním městem Maroka je Rabat, ve kterém žije 1,7 milionu obyvatel z celkového počtu 32 milionů. Měnou je marocký dirham, který se dá koupit již za 2,5 Kč, a úředním jazykem je arabština. Králem je Muhammad VI. (2015). S levnými letenkami můžete letět do Maroka už na letošní dovolenou.

Měna Maroka: Marocký dirham


Letiště Maroko

Podnebí v Maroku

Na severu Maroka je středomořské podnebí. To znamená, že lepší je si pořídit letenku do Maroka v létě, kdy se tu teploty pohybují kolem 28°C, spíše než v zimě, kdy tu často prší. Velké klimatické rozdíly na jihu země má na svědomí pohoří Atlas.

Maroko a zajímavosti

V roce 1958 se v Maroku jela Velká cena Maroka a to na okruhu v Casablance. Nyní tu ale místní mají mnohem raději fotbal. Další zajímavostí je, že můžete na ulicích potkat zaříkávače hadů či si v Maroku zahrát golf. Levné letenky do Maroka se vyplatí rezervovat co nejdříve.

Do Maroka letecky za turistickými cíli

Za pravými písčitými dunami v poušti míří turisté především do osady Merzouga, která leží na okraji pouště. Zde se dají podniknout i výlety hlouběji do Sahary na hřbetech velbloudů. Do Maroka se jezdí také za starověkými památkami, jako jsou například ruiny Volubilis zapsané v seznamu UNESCO. Nejlepší dostupnost je k nim z města Fes, do kterého se dá letět s levnými letenkami přímo z Prahy. A pro ty, kdo mají rádi film Casablanca, je v Maroku ta pravá Casablanca navíc se spoustou pláží.

Levné letenky do Maroka

I do afrických zemí se dá cestovat rychle a lacině s levnými letenkami přímo z Prahy. Nejlevnější letenky se dnes dají sehnat například do hlavního města Rabatu, Casablanky, Marrakeche a spousty dalších. Podle cílové destinace letenky se pohybuje také čas letu, který trvá přibližně 3,5 hodin. Levné letenky z Prahy si můžete zabookovat ještě dnes, snadno přes internet.

Maroko

Maroko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Maroka čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace